جوان کینهتوز لاهیجانی دست به اسلحه برد!

منبع: برترین ها

3

1401/8/17

14:20


فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل تیراندازی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

رکنا: سرهنگ حمید محمدی‌نسب با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای تامین و ارتقاء امنیت اظهار داشت: امنیت یکی از مهمترین و اساسی‌ترین نیاز‌های هر جامعه است.

وی در ادامه گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تیراندازی منجر به جرح در یکی از روستاهای اطراف شهرستان لاهیجان، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان افزود: در تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، یک نفر به علت اختلافات شخصی با اسلحه شکاری به سمت یکی از اهالی روستا تیراندازی و پس از زخمی کردن او از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به انتقال فرد مجروح به بیمارستان بیان داشت: با اقدامات فنی متهم ۳۲ ساله این پرونده در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ محمدی‌نسب در پایان با اعلام اینکه متهم با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، تاکید کرد: مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

نظرات


تصویری


ویدئو