سردار آزمون، کله کی‌روش رو کند!

منبع: برترین ها

7

1401/9/4

16:53


جام جهانی قطر - پس از گل دوم رامین رضاییان به ولز، بازیکنان تیم ملی سجده شکر گذاشتند و سردار آزمون شادی گل عجیبی با کی‌روش انجام داد.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۱۳:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه احمد بن علی به مصاف تیم ملی فوتبال ولز رفت. بخشی از حواشی نیمه دوم این بازی در زیر آمده است:

* بعد از اینکه ایران به فاصله یک دقیقه، دو بار توپ را به تیر دروازه ولز زد، جو ورزشگاه بار دیگر به سود ایران شد و هواداران تیم ملی با هیجان بیشتری به تشویق ملی‌پوشان پرداختند.

* هواداران ولز که در نیمه دوم پشت دروازه تیم ملی قرار دارند، هر بار که سیدحسین حسینی توپ را دریافت می‌کرد، واکنش‌هایی علیه او نشان می‌دهند.

* هر چه از زمان بازی در نیمه دوم می‌گذرد، بازیکنان تیم ملی با اعتماد به نفس بیشتری بازی می‌کنند و ‌کی‌روش بارها با دست‌زدن شاگردانش را تشویق می‌کرد.

* سردار آزمون که نیمه اول احساس درد داشت در نیمه دوم مصدومیتش ادامه داشت و در یک صحنه برای مداوا به بیرون از زمین رفت و در نهایت در دقیقه ۶۸ در میان تشویق هواداران تیم ملی جایش را به کریم انصاری‌فرد داد. 

سردار آزمون، کله کی‌روش رو کند!

* راب پبج سرمربی ولز چند بار به دلیل عملکرد بد خط دفاعی تیمش سرش را به نشانه ناراحتی تکان داد.

* رامین رضاییان و علی قلی‌زاده از تماشاگران خواستند به تشویق‌های‌شان ادامه دهند.

* پس از برخورد مستقیم و شدید وین هنسی دروازه‌بان ولز با مهدی طارمی، داور گواتمالایی با اعلام خطا، به دروازه‌بان ولز اخطار داد. در این لحظه بازیکنان ایران اعتراض شدیدی به تصمیم داور داشتند. داور پس از بررسی این صحنه با کمک داور ویدیویی (VAR) تصمیمش را تغییر داد و دروازه‌بان ولز را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

* در صحنه خطای دروازه‌بان ولز روی طارمی، کی‌روش و نبی به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند. کی‌روش در بیشتر صحنه‌ها نسبت تصمیمات داور اعتراض داشت.

* پس از گل روزبه چشمی که سردار آزمون و علیرضا جهانبخش سجده شکر گذاشتند.

سردار آزمون، کله کی‌روش رو کند!

* رامین رضاییان پس از اینکه با یک ضربه چیپ گل دوم ایران را به ثمر رساند، سردار آزمون دستانش را دور گردن کی‌روش انداخت و شادی‌اش را با او تقسیم کرد.

سردار آزمون، کله کی‌روش رو کند!

* پس از سوت پایان بازی، اکثر ملی‌پوشان خوشحال بودند و بیشتر از همه روزبه چشمی و رامین رضاییان مورد تشویق قرار گرفتند.

* بازیکنان تیم ملی کی‌روش را در وسط زمین به هوا پرتاب کردند.

* کی‌روش بازیکنان تیم ملی را به سمت هواداران بردند و از حمایت آنها تشکر کردند.

* سرمربی و بازیکنان ولز هم از شکست مقابل ایران خیلی ناراحت بودند و هواداران‌شان هم با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند.

* پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی مقابل ولز، از بلندگوهای ورزشگاه‌ موسیقی ایرانی پخش می‌شد و هواداران ایرانی با خوشحالی معتقد بودند که ایران می‌تواند آمریکا را هم شکست دهد.

*مهدی طارمی، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش پس از پایان بازی در زمین باقی ماندند و با تماشاگران به شادی پرداختند و سردار آزمون هم پیراهنش را به یکی از هواداران هدیه کرد.

نظرات


تصویری


ویدئو