تست هوش ریاضی که اینترنت را به آتش کشیده! باهوش ها آتش را خاموش کنید

منبع: گفتنی

4

1401/9/4

17:10


تست هوش ریاضی: مجله اینترنتی گفتنی برای شما تست هوش آماده کرده است تا ذهن شما را به حرکت درآورد. در ابتدا پیچیده به نظر می رسد، اما با تمرکز و توجه به جزئیات، به راحتی خواهید دید که راه حل چیست. اگر به حل معادله های ریاضی علاقه دارید و معمولا از پس سوال …

تست هوش ریاضی: مجله اینترنتی گفتنی برای شما تست هوش آماده کرده است تا ذهن شما را به حرکت درآورد. در ابتدا پیچیده به نظر می رسد، اما با تمرکز و توجه به جزئیات، به راحتی خواهید دید که راه حل چیست. اگر به حل معادله های ریاضی علاقه دارید و معمولا از پس سوال های ریاضی برمی آیید، این تست هوش ریاضی برای شماست.

اگر جز افرادی هستید که چندان در ریاضی خوب نیستید هم می توانید با دیدن این نوع از چالش ها در بخش سرگرمی گفتنی ذهنتان را قوی کنید.

 

حتما ببینید و حتما بخوانید: مردان چطوری عاشق می شوند؟

 

معماهای ریاضی برای همه جذاب نیستند، اما افرادی هستند که ذهن فعالی داشته و با نرمش های فکری آن را قوی تر هم می سازند.تست های هوش اغلب توسط روانشناسان استفاده می شود تا ببینند سطح IQ یک فرد چقدر است.

تصویر تست هوش ریاضی

من چنین تستی را برای شما آماده کرده ام که از طریق آن می توانید ثابت کنید که جزو افراد با ضریب هوشی بالا هستید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعدادی اعداد را ردیابی کنید و نمایش دودویی اعداد 1 تا 7 را مشخص کنید. سپس باید نمایش دودویی 12 را بیابید، یا به عبارت دیگر، چند صفر و چند یک یک برابر با 12 می شود؟

این تست عالیه: یه مورد غیر عادی در تولد اشکان ضبط شده، اون چیه؟

تست هوش ریاضی

 

آیا موفق به یافتن پاسخ تست هوش ریاضی شدید؟

برای دیدن پاسخ تست هوش ریاضی به پایین صفحه بروید:

.

این مطلب رو هم از دست نده: فرندزون شدن در ارتباط یعنی چی؟ چطوری بفهمیم کراش یکی هستیم یا نه؟

.

خیلی جالبه: آزمون شناخت دیوانه ترین فرد کدومه؟فقط دو درصد مردم فهمیدن!

.
.

جواب صحیح تست هوش ریاضی چیست؟

چگونه بفهمیم یک دختر از ما خوشش آمده است؟

پاسخ آزمون هوش ریاضی

اگر نتوانستید معما را به درستی رمزگشایی کنید، راه حل را به شما ارائه می دهیم.

کاری که باید انجام دهید این است که تمام ترکیب‌های ممکن از یک‌ها و صفرها را مرور کنید، از کوچک‌ترین شروع کنید و تا بزرگ‌ترین آنها را طی کنید.

با این حال، رقم سمت چپ بالاترین مکان همیشه صفر خواهد بود، اما زمانی که یک عدد چهار رقمی دریافت کنید، این رقم تغییر می کند.

از آنجایی که تمرین اعداد تا 111 را به وضوح نشان می دهد و از ما می خواهد که 12 را نشان دهیم، باید اعداد زیر، صفر و یک های بزرگتر را مرور کنیم. بنابراین، معما به عدد 1100 می رسد.

خب آیا توانستید جواب تست هوش ریاضی را درست حدس بزنید؟

اگر پاسخ مناسب را خیلی سریع یافتید به شما تبریک می گوییم شما واقعا هوش بالایی دارید و از نظر هوش ریاضی جز افراد با ضریب هوشی بالای 125 به حساب می آیید. اگر هم نتوانستید نگران نباشید و بخش سرگرمی گفتنی را دنبال کنید. تا می توانید به ذهنتان تمرین دهید.

نقش تست های هوش

این تست‌های IQ به این منظور است که ذهن ما را به کار بیاندازد و هوش ما را بفهمد. علاوه بر این، آنها تفکر تحلیلی و عقلانی را توسعه می دهند و به ما کمک می کنند تا در هنگام جستجوی پاسخ برای داده های “مشکل” خود را کشف کنیم. در حین حل این تست ها، ذهن ما در تصمیم گیری درست حتی در زندگی روزمره بسیار آموزش می بیند.

بازی‌های ذهنی تمرین‌های مغزی عالی هستند، علاوه بر آموزش سرعت پردازش اطلاعات توسط مغز، بازی‌ها می‌توانند به بهبود حافظه نیز کمک کنند.

تست های بیشتر برای دیدن:

خیلی جالبه: آزمون عجیب و غریب:مورد عجیبی در تولد پیش اومده، آیا سریع متوجه می شوید؟

سوال هوش اتاق لوکس: اتاق کدام کودک لوکس تره؟!

آزمون شناخت کودک ربا دقت شما را به چالش می کشد؟ آیا آماده اید؟

 

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو