خلاصه بازی برزیل سوئیس ؛ از کاسمیرو با عشق! [+فیلم]

منبع: فیگار

153

1401/9/7

22:04


خلاصه بازی برزیل سوئیس ؛  بازی دو تیم ملی برزیل و سوئیس در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه 1 بر 0 به نفع برزیل به اتمام…

خلاصه بازی برزیل سوئیس ؛ از کاسمیرو با عشق! [+فیلم]

خلاصه بازی برزیل سوئیس ؛  بازی دو تیم ملی برزیل و سوئیس در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه 1 بر 0 به نفع برزیل به اتمام رسید.

خلاصه بازی برزیل سوئیس

  • خلاصه بازی  برزیل و سوئیس

به گزارش منابع خبری:

برزیل با پیروزی مقابل سوئیس بدل به دومین تیم حاضر در یک هشتم نهایی جام جهانی شد.

برزیل توانست با دو پیروزی متوالی به مرحله حذفی صعود کند. دیدار امروز مقابل سوئیس شبیه به دیدار مقابل صربستان با گره برای برزیل آغاز شد و آنها بیش از ۲۰ دقیقه زمان نیاز داشتند تا اولین ضربه در چارچوب خود را به سمت دروازه سوئیس بزنند. تلاش های برزیل در نیمه اول ثمری نداشت تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بنظر سوئیس برای پیروزی آمده بود و نمایش قابل قبولی داشت و بیشتر به محوطه برزیل نزدیک شد. اما تعویض‌های مربی کهنه‌کار برزیل روند بازی را برگرداند و آنها با ضربه ویسینیوس به گل اول رسیدند. لحظاتی بعد اما داور به دلیل آفساید گل را مردود اعلام کرد. برزیلی‌ها دست از حمله نکشید تا اینکه با ضربه دیدنی کاسمیرو موفق شدند دروازه سوئیس را باز کنند و بازی در نهایت با همین تک گل به پایان رسید تا برزیل از همین حالا صعود خود را قطعی کند.


خلاصه بازی بیشتر:

خلاصه بازی برزیل سوئیس جام جهانی قطر

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو