فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی جنجال شد +عذرخواهی

منبع: شبونه

14

1401/9/12

13:17


فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی جنجال شد و عذرخواهی مغازه دار سنندجی به دلیل تعارف شکلات به رئیس جمهور را در ادامه ببینید. فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی https://video.shaboneh.com/news/maghaze.mp4   ابراهیم رئیسی حین عبور از بازار سنندج با یکی از مغازه داران روبه رو شد که به …

فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی جنجال شد و عذرخواهی مغازه دار سنندجی به دلیل تعارف شکلات به رئیس جمهور را در ادامه ببینید.

فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی

 

ابراهیم رئیسی حین عبور از بازار سنندج با یکی از مغازه داران روبه رو شد که به ابراهیم رئیسی خوش آمد گفت و به او شکلات تعارف کرد که این ویدیو برای صاحب مغازه جنجالهایی را به وجود آورد و به بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به او حمله کردند.

عذرخواهی مغازه دار سنندجی

این فشارها آنقدر زیاد بود در نهایت این مغازه‌دار تصمیم گرفت در ویدیو دیگر اعلام کند که هیچ قصدی جز مهمان‌نوازی نداشته و اصلاً این رفتار برنامه ریزی نبوده است این فروشنده دست خودش را بر روی قرآن گذاشته و قسم میخورد که به خطای خود پی برده و از مردم عذرخواهی کرد.

فیلم کامل مغازه دار سنندجی و شکلات ابراهیم رئیسی جنجال شد +عذرخواهی

روز گذشته ویدیویی از مغازه دار سنندجی در فضای مجازی منتشر شد که از آقای ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان استقبال کرده و به او شکلات تعارف کرد.

این ویدیو واکنش‌های زیادی را در پی داشت و در فضای مجازی به شدت در مورد انتقاد برخی از کاربران قرار گرفت.

ماجرا از این قرار است که بعد از سفر استانی ابراهیم رئیسی به استان کردستان حواشی به وجود آمده است.

رسانه های کشورمان ویدیو هایی از حضور ابراهیم رئیسی در خیابانها و بازار سنندج منتشر کردند که نشان دهنده آرامش در بازار بود و دیگر خبری از حوادث و اتفاقاتی تلخ در بازار و خیابان های سنندج نبود.

حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در بین مردم و خیابان های سنندج مورد توجه رسانه های ضد انقلاب بی قرار گرفته است.

به گفته برخی منابع خبری هر سفر استانی رئیسی به طور میانگین 17/5 میلیارد تومان برای دولت هزینه دارد. در این سفر‌ها حدود ۲۰درصد اعتبارات، صرف پرداخت حقوق و دستمزد می‌شود؛ بنابراین احتمالا رئیسی برای هر سفر به‌طور میانگین سه میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان حقوق و دستمزد می‌دهد. از سنندجی که می‌گفتند ناآرام است، فرهیختگان ویدئویی منتشر می‌کند که چیزی خلاف ادعاهای قبلیِ برخی رسانه‌هاست. به هر حال خدا را شکر که در آن کردستان عزیز، همه چیز امن و امان است و دیگر از آن ویدئوهایی که به عواطفمان چنگ می‌انداخت، خبری نیست.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو