فاش شدن بیوگرافی همسر ساسی مانکن [+عکس] از بیتا اشلی چه می‌دانید؟

منبع: فیگار

41

1401/9/16

21:42


در پی داغ شدن جزئیات شغل و درآمد بالای بیتا اشلی همسر ساسی مانکن در شبکه های اجتماعی  بیوگرافی بیتا اشلی و اختلاف سنی او با ساسی را در این…

فاش شدن بیوگرافی همسر ساسی مانکن [+عکس] از بیتا اشلی چه می‌دانید؟

در پی داغ شدن جزئیات شغل و درآمد بالای بیتا اشلی همسر ساسی مانکن در شبکه های اجتماعی  بیوگرافی بیتا اشلی و اختلاف سنی او با ساسی را در این خبر بخوانید.

بیتا همسر جدید ساسی مانکن، او که نام خانوادگی اشلی است متولد دهه 60 بوده و در زمینه خرید و فروش ملک و مدلینگ در بورلی هیلز امریکا فعالیت می کند. در ادامه با خبر همسر ساسی مانکن همراه فیگار بمانید.

بیتا اشلی همسر ساسی مانکن

بیتا اشلی همسر ساسی مانکن

بیتا اشلی همسر ساسی مانکن

بیتا اشلی همسر ساسی مانکن, همسر ساسی مانکن

بیتا اشلی متولد آمریکا و پدر و مادرش ایرانی است. او هشت سال از ساسی مانکن بزرگتر بوده و در شغل خرید و فروش ملک فعالیت دارد. سایت املاک بیتا اشلی در منطقه بورلی هیلز آمریکا واقع شده و بیشتر مشتری های او بازیگران هالیوود هستند. بیتا به عنوان یکی از سرمایه داران در آمریکا شناخته می شود و چند ماه پیش بود که مراسم عروسی او و ساسی در هالیوود آمریکا برگزار شد.

بیوگرافی بیتا اشلی همسر ساسی مانکن

ساسان حیدری یافته ملقب به ساسی مانکن پیش تر با دختری به نام سایه ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام برسام شد. او پس از جدایی معتقد بود که برسام فرزندش نیست اما همسر سابقش مدعی بود که ساسی وقتی متوجه بارداری او شده، وی را رها کرده است.

ساسی مانکن در چند سال اخیر توجهات زیادی را به خودش جلب کرده است. او سعی میکند یا آهنگ های منشوری نزدیک به عید نوروز طرفداران زیادی را پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بیتا اشلی همسر ساسی مانکن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو