بیوگرافی نیما کرمی و همسرش زینب زارع [فرزندان]

بیوگرافی نیما کرمی و همسرش زینب زارع [فرزندان]


منبع: نم نمک

1

1401/10/22

08:38


در ادامه با بیوگرافی کامل نیما کرمی مجری و گوینده و همسرش زینب زارع گوینده رادیو به همراه عکس با دخترشان نیل و فعالیتهای این دو مجری با شما خواهیم بود.

بیوگرافی نیما کرمی و همسرش زینب زارع [فرزندان]

زندگینامه نیما کرمی و همسرش(Nima Karami)

  • نام اصلی : نیما کرمی
  • متولد : 23 تیر 1356 تهران
  • زمینه فعالیت : مجری و گوینده تلویزیون
  • همسر : زینب زارع
  • فرزندان : نیل کرمی و محمدکیامهر کرمی
  • تحصیلات : لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد
  • قد : 176 سانتیمتر
  • والدین : شهریار کرمی

بیوگرافی کامل نیما کرمی

نیما کرمی متولد 23 تیر 1356 در تهران ، مجری و گوینده است.

بیوگرافی نیما کرمی و همسرش زینب زارع [فرزندان]

بیوگرافی نیما کرمی و همسرش زینب زارع [فرزندان]

نیما کرمی - Nima Karami

نیما کرمی - Nima Karami

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است.

شروع فعالیت

اولین بار در سن 5 سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد ، سپس فرصتی پیش آمد تا در سال 1372 در سریالی به نام روزه داران کوچک برای مرکز اصفهان بازی کند ، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال 1374 کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد.

صدای او تداعی کننده صدای پدرش شهریار کرمی است .

عکس نیما کرمی و مادرش

عکس نیما کرمی و مادرش

ازدواج و همسر نیما کرمی

نیما کرمی با زینب زارع ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام نیل هستند.

نیل اولین فرزند نیما کرمی و همسرش زینب زارع است که در شب یلدای سال 92 متولد شد.

این زوج در 18 مرداد 1397 صاحب یک پسر به نام محمدکیامهر کرمی شدند.

عکس نیما کرمی و همسرش زینب زارع

عکس نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نحوی آشنایی نیما کرمی با زینب زارع

حدود سال 1385 با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم ، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان ، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

بیوگرافی زینب زارع(Zeinab Zare)

زینب زارع متولد مرداد 1361 مجری و گوینده تلویزیون اهل تهران است.

سال 82 من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می گیرند ، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود ، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود.

برای این برنامه مجری دوم می خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …

عکس نیما کرمی و دخترش نیل + بیوگرافی کامل

نیما کرمی و دخترش نیل

علت زخم پیشانی نیما کرمی

کرمی در پاسخ به علت زخم سرش که در سرچ گوگل به عنوان اولین نتیجه درباره او می آید ، توضیح داد : خیلی وقتها دوست نداشتم در این باره صحبتی کنم چون خیلی ها به من متلک می انداختند.

من دوران بیماری داشتم که خواست خدا باعث شد متوقف شود. 5 سال دچار بیماری بودم. اگر پیشانی من دچار حفره شده ، در ریه ام چند حفره بود و می ترسیدم یک صبح بیدار شوم و همه صورتم لک شده باشد.

من دچار بیماری شدم که طی آن سیستم بدنی انسان دچار مشکل می شود و خودزنی می کند و حتی ممکن است به ام اس برسد. دوست داشتم بر اثر عبادت پیشانی ام پینه ببندد اما این مشکل بر اثر بیماری بود. اینکه از کنارم رد شوند و متلک بیندازند که برای خانه و یخچال پیشانی ات را سوزانده ای واقعا ناراحت کننده و آزاردهنده است.

خدارا شکر می کنم که مرا با بیماری امتحان کرد. این بیماری متاسفانه درمان ندارد و شما با کورتون فقط می توانید نگهش دارید اما من اصلا کورتون استفاده نکردم و خدایی که بالای سرم است به من لطف داشت و شاید به خاطر شکستن دلم بود که بیماری خود به خود متوقف شد.

عکس کودکی نیما کرمی و برادرش

عکس کودکی نیما کرمی و برادرش

حاشیه روبوسی نیما کرمی و همسرش

به دلیل اینکه تیتر زدند مجری زن و مرد یکدیگر را بغل کردند و نسبت ما را بیان نکردند حاشیه ساز شد.

عکس نیما کرمی و همسرش زینب زارع + بیوگرافی کامل

عکس نیما کرمی و همسرش زینب زارع

تجربه بازیگری

در این سال ها جسته و گریخته کار بازیگری را ادامه دادم.

در چند تئاتر حرفه ای و یک تله فیلم بازی کردم در مورد تئاتر که باید بگویم برایم خیلی لذت بخش است و درواقع کاری دلی محسوب می شود اما در مورد سینما و تلویزیون به دنبال یک موقعیت بسیار خوب هستم.

نیما کرمی در سریال روزه داران کوچک(1371)

نیما کرمی در سریال روزه داران کوچک(1371)

شغل دوم از اکسسوری منزل تا طراحی لباس

ایده اولیه کارگاه مشترک من و همسرم با آینه و شمعدان عروسی مان شروع شد.

دوستی که فامیل مان هم بود آینه و شمعدان عروسی ما را ساخت و کلی طرفدار پیدا کرد و این منجر به قرار کاری بین ما شد. در ابتدا کار با شیشه های رنگی را شروع کردیم و نام برندمان را خورشید گذاشتیم الان اما کارمان تلفیق کاشی و چوب یا فلز و چوب است.

زینب زارع : خواهر من طراحی پارچه و لباس خوانده است کار ما فعلا طراحی و دوخت محدود برای آدم هایی است که به ما سفارش می دهند و لباس های خاص دوست دارند ، با کار چوب برند خورشید تولید شد با نام سان وود و حالا هم طراحی مانتو و لباس مان میس سان یا بانوی خورشید نام گرفته است.

تصاویر نیما کرمی و همسرش زینب زارع + زندگینامه کامل

عکسهای اینستاگرام نیما کرمی

علاقه به تاک شوهای خارجی

تاک شوهای شبکه های خارجی را گاهی می بینیم.

زینب بیشتر از من این برنامه ها را دنبال می کند. بعضی از این برنامه ها واقعا جذابند اما خب باید توجه داشته باشیم که هر رسانه قوانین خود را دارد و ما نمی توانیم مانند مجری های آن برنامه ها عمل کنیم !

عکسهای اینستاگرام نیما کرمی

زوج عاشق

نیما کرمی و همسرش زینب زارع از استثنا ها هستند.آنها هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند و با وجود اینکه چند سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند ، اما همچنان با عشق و علاقه زندگی می کنند و بر این باورند هر روز که می گذرد ، عشق آنها عمیق تر می شود.

کرمی و زارع علاوه بر اجراهای تلویزیونی کارگاه کوچکی نیز دارند و در این کارگاه که خورشید نام دارد وسایل چوبی دستی می سازند. زینب زارع همچنین به تازگی فعالیت در زمینه طراحی مانتو را هم شروع کرده و نام برند مانتوهای طراحی شده خود را نیز میس سان (بانوی خورشید) گذاشته است.

نیما کرمی و زینب زارع در اروپا

نیما کرمی و زینب زارع در اروپا

اجراهای دونفره

زینب زارع : اجرا کاری سخت و سنگین است؛ بخصوص اگر روی آنتن زنده باشید

من شخصا اجراهای دونفره مان را دوست دارم و فکر می کنم خوب از آب درمی آید چون رابطه مان در این اجراها همانی است که در واقعیت هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

آقای دکتر ظریف

اگر قرار باشد برنامه ای داشته باشیم و مهمان آن را خودم انتخاب کنم دوست دارم میزبان آقای محمدجواد ظریف باشم.

دوست دارم در بخشی از برنامه خانواده شان هم حضور داشته باشند و از همسرشان سوال کنم داشتن چنین همسری که مرتب در سفر هستند با این همه دردسر چطور است؟

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

زینب زارع و همسرش نیما کرمی

توبیخ از طرف سازمان

در برنامه صبحی دیگر درباره مشکل حرکتی خبری خوانده می شد که دانشمندانی که نمی توانند حرکت کنند و … من ناگهان در میانه خبر گفتم مثلا کسانی که چلاق هستند …

بعد ها نامه توبیخی برایم آمد و خودم هم آن اشتباه را قبول داشتم ، درست مثل تفاوت قد بلند و دراز که هر دو یک معنا می دهند اما استفاده از دومی در تلویزیون چندان جایز نیست.

زینب زارع و همسرش نیما کرمی و مهران مدیری در برنامه دورهمی

زینب زارع و همسرش نیما کرمی و مهران مدیری در برنامه دورهمی


منابع : نم نمک | زینب زارع اینستاگرام/ نیما کرمی اینستاگرام/ زینب زارع فیسبوک/ صفحه شخصی زینب زارع/ زینب زارع ویکی پدیا/ زینب زارع تلگرام/نیما کرمی فیسبوک/ صفحه شخصی نیما کرمی/ نیما کرمی ویکی پدیا/ نیما کرمی تلگرام

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو