تقویت قوای جنسی، با این ۴ دمنوش طلایی

تقویت قوای جنسی، با این ۴ دمنوش طلایی


منبع: دلتا پیام

1

1401/10/22

11:33


بسیاری از گیاهان با توجه به مواد موجود در آن‌ها می‌توانند برای کاهش یا تقویت میل جنسی موثر باشند. دمنوش های افزایش دهنده میل جنسی را بشناسید.

تقویت قوای جنسی، با این ۴ دمنوش طلایی

عوامل مختلفی‌ ازجمله مسائل روحی روانی، نوع تغذیه، تحرک، شرایط آب‌ و هوایی، سن، بسیاری از داروها و بعضی از بیماری‌ها می‌توانند در کاهش یا افزایش و تقویت میل جنسی در مردان وزنان تاثیرگذار باشند. بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آن‌ها می‌توانند برای کاهش یا تقویت میل جنسی موثر باشند. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا با دمنوش های افزایش دهنده میل جنسی آشنا شوید.

دمنوش های افزایش دهنده میل جنسی

افزایش میل جنسی با دمنوش جنسینگ آمریکایی

دو نوع جنسینگ وجود دارد کـه برای بالا بردن و بازگرداندن میل جنسی در مردان استفاده می‌شود. به نظر می‌رسد جنسینگ آمریکایی با تغییر اثر دوپامین در مغز، میل جنسی را افزایش می‌دهد. در مطالعه‌ای روی هر دو نوع جنسینگ چینی و آمریکایی انجام شد، محققین به این‌ نتیجه رسیدند کـه هر دو نوع جنسینگ روی پاسخ و میل جنسی اثرگذار بوده‌اند. جینسنوزید موجود در ریشه جنسینگ به‌عنوان محرک میل جنسی شناخته می‌شود و همچنین باعث تسهیل نعوظ در مردان است.

افزایش میل جنسی با دمنوش جنسینگ آمریکایی

افزایش میل جنسی با دمنوش گیاه بز شاخ‌دار

گیاه بز شاخ‌دار با اثرات مثبتی کـه روی میل جنسی مردان و زنان دارد شناخته می‌شود. این‌ گیاه در طب چین به نام یین یانگ هو Yin Yang Huo شناخته می‌شود. ماده فعال گیاه بز شاخ‌دار ایکارین icariin است کـه باعث تحریک جریان خون و افزایش فشار به اندام جنسی می‌شود.

شمـا می‌توانید این‌ گیاه را به‌صورت خشک تهیه‌کرده و یک‌مشت از آن‌ را به همراه ۴ لیوان آب جوش به مدت ۱۵ دقیقه دم بگذارید و روزی دو لیوان از آن‌ میل نمایید. در عرض چند روز متوجه اثر آن‌ خواهید شد.

افزایش میل جنسی با دمنوش گیاه بز شاخ‌دار

افزایش میل جنسی با دمنوش ماکا

ماکا یکی از دمنوش های افزایش دهنده میل جنسی است. این گیاه با متعادل کردن سطح هورمون‌های جنسی عمل می‌کند. در مطالعه‌ای شرکت‌کنندگان بعد از استفاده ۲۰۰۰ میلی‌گرم ماکا به‌صورت روزانه ادعا کردند کـه افزایش قابل‌توجهی در میل جنسی، عملکرد بهتر جنسی و تعداد دفعات رابطه جنسی داشته‌اند. همچنین به نظر می‌رسد کـه قدرت باروری مردان را هم افزایش داده است.

افزایش میل جنسی با دمنوش ماکا

افزایش میل جنسی با دمنوش آشواگاندا

به نظر می‌رسد کـه مصرف آشواگاندا سطح تولید اکسید نیتریک را افزایش داده و باعث افزایش انبساط عروق خونی می‌شود. مطالعه انجام‌شده نشان می‌دهد کـه این‌ چای عصب‌هایی کـه در مغز باعث ایجاد اضطراب می‌شوند را محدود کرده و باعث بهبود حالت شخص می‌شود. همچنین باعث افزایش ایمنی عمومی و مقاومت در مقابل استرس می‌شود. ویدیوی جذاب خواص ترکیب عسل و دارچین چیست؟+ ویدیو را از دست ندهید.

افزایش میل جنسی با دمنوش آشواگاندا

پسشنهاد مطالعه: از شما دعوت می‌کنیم مطلب عوارض مصرف سیر را بشناسید و جدی بگیرید! را بخوانید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو