آزمون بینایی تشخیص روباه: آیا می توانید روباه را قبل از شکارچی ها پیدا کنید؟

منبع: خبرنما

1

1401/10/22

13:33


برای تست و سنجش بینایی خود آزمون بینایی تشخیص روباه را حل کنید. چالش این است تا قبل از شکارچی ها- در طول 9 ثانیه- روباه پنهان شده در تصویر را پیدا کنید…

آزمون بینایی تشخیص روباه: آیا می توانید روباه را قبل از شکارچی ها پیدا کنید؟

برای تست و سنجش بینایی خود آزمون بینایی تشخیص روباه را حل کنید. چالش این است تا قبل از شکارچی ها- در طول 9 ثانیه- روباه پنهان شده در تصویر را پیدا کنید.

اگر فکر می کنید خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید. زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دویدن یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید یا بازی های فکری و تست های چون آزمون بینایی تشخیص روباه را حل کنید.

شاید فکر کنید چرا تست ها و بازی های فکری؟

این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل پازل ها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

به هر حال، آیا آماده اید تا بینایی خود را محک بزنید و کمی سرگرم شوید؟

بیشتر بخوانید: آزمون دقت تصویری: در این تصویر چند شیر وجود دارد؟

آزمون بینایی تشخیص روباه؛ روباه را پیدا کنید

روباه را پیدا کنید

این تصویر یک نقاشی قدیمی است که چند شکارچی سرگردان همراه با سگ های شان را نشان می دهد. آن‌ها دنبال روباه پنهان شده در تصویر هستند. اکنون ما از شما می خواهیم تا در طول 9 ثانیه، قبل از شکارچی ها، روباه را پیدا کنید.

اکنون یکبار دیگر اما با حواس جمع به عکس نگاه کنید. پیشنهاد می کنیم با دقت نقاشی را بررسی کنید زیرا روباه دقیقا جلوی چشمان شما اپنهان شده است!؟

برای شما: تست سیب زمینی پنهان: آیا می توانید در طول ۷ ثانیه سیب زمینی را پیدا کنید؟

جواب در آخر صفحه است، اما تقلب نکنید!

.

.

.

.

.

سرنخ: به تنه درخت نگاه کنید

.

.

.

.

9 ثانیه شما تمام شد. آیا روباه را پیدا کردید؟

جذاب: تست دقت ذهن: در این تصویر چه چیزی اشتباه است؟

جواب آزمون بینایی تشخیص پنهان

ممکن است پیدا کردن روباه خیلی دشوار به نظر برسد، اما اگر تصویر را به سمت راست کج کنید، متوجه می شوید که روباه در تنه درخت پنهان شده است. به تصویر زیر دقت کنید:

روباه پنهان

ادعا شده است که اگر در طول 9 ثانیه موفق به شناسایی روباه شوید، می تواند نشانه بینایی فوق العاده شما باشد. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون بینایی تشخیص روباه لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید این چالش بینایی را در مدت زمان تعیین شده حل کنید؟ همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

برای شما: آزمون تشخیص سگ متفاوت: آیا می توانید سگ متفاوت را تشخیص دهید؟

فواید پازل ها و بازی های فکری

آزمون بینایی تشخیص روباه: تفریح و سرگرمی تنها مزیت بازی های فکری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

بازی‌های فکری و تست های هوش تقویت‌کننده عالی برای خلق و خو هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این تست ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر و ریزبین‌تر می کنند. بنابراین، روزانه از حل کردن آن‌ها غافل نشوید.

بیشتر بخوانید: آزمون دقت بینایی: درون فیل چند حیوان وجود دارد؟

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه آزمون بینایی تشخیص روباه ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. این تصاویر جذاب انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . توهمات نوری علاوه بر فراهم کردن زمینه برای تحقیقات علمی، به رهایی موقت استرس از زندگی روزمره ما نیز کمک می کند و همچنین ورزش سالمی را برای مغز ما فراهم می کند.

مطالب مشابه


نظرات