حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در سنندج با هدف توسعه گردشگری و رونق اقتصادی

منبع: همگردی

1

1401/10/22

21:03


ایرنا/ براساس آخرین گزارشهای منتشر گشته، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در سنندج با هدف توسعه گردشگری و رونق اقتصادی صورت می گیرد.

منصور مهرزاد، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان در جلسه بررسی تعیین تکلیف منطقه نمونه گردشگری آبیدر سنندج اظهار کرد: سنندج یک شهر تاریخی، فرهنگی و طبیعی است که چندین ظرفیت را در بالاترین سطح ممکن دارد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی افزود: عنوان شهر خلاق موسیقی، پایتخت نوروز جهان و پایتخت کتاب ایران برای سنندج از جمله مهمترین ظرفیت هایی است که باید جایگاه آن در توسعه و زیرساختهای شهری در بالاترین سطح باشد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان خواستار رسیدگی به وضعیت تله کابین آبیدر و تعیین تکلیف قرارداد قبلی شهرداری با شرکت مجری شد و بیان کرد: مجموعه تفریحی آبیدر سرمایه ای غنی برای جذب گردشگر در شهر سنندج است و انتظار می رود این مهم به شکل ویژه مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد.

مهرزاد یادآور شد: تلاش ما توسعه همه جانبه استان در حوزه گردشگری است و امیدواریم با همکاری دستگاه های مربوطه بتوانیم افق های روشنی را برای منطقه ترسیم کنیم و اتفاقات تازه ای را رقم بزنیم.

حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در سنندج با هدف توسعه گردشگری و رونق اقتصادی

مطالب مشابه


نظرات