سه خانواده چهارقلویی در یزد از رییس‌جمهور خانه هدیه گرفتند

منبع: ساعد نیوز

1

1401/10/23

19:14


ساعد نیوز: سه خانواده چهار قلویی یزدی که متولد سال ۱۴۰۱ بودند به دستور رییس‌جمهور توسط وزیر راه و شهرسازی، خانه هدیه گرفتند.

سه خانواده چهارقلویی در یزد از رییس‌جمهور خانه هدیه گرفتند

به گزاش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از ایرنا، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده همراه با وزیر راه و شهرسازی در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند و به هر یک از این خانواده ها خانه هدیه دادند.

انسیه خزعلی در این دیدار گفت: امیدواریم با پیگیری هایی که صورت می گیرد در کمترین زمان خانه این سه خانواده تامین شود و یکی از مشکلاتی که سرراه خانواده ها برای بچه دار شدن است هزینه گزاف مسکن می باشد و ما در دولت برآنیم که در قدم اول این نگرانی را از روی دوش خانواده های چهارقلو و در قدم های بعدی در بین سایر خانواده های پرجمعیت حذف کنیم.

مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی هم با بیان اینکه بعد از پیگیری های معاون رئیس جمهور در جلسات تهران و بعد از ورود به استان یزد برآن شدیم که به طور ویژه این کار خیر محقق شود افزود: رئیس محترم جمهور به دلیل فشردگی برنامه ها نتوانستند در این دیدار حضور داشته باشند اما سلام رساندند و قول دادند که به هر خانواده یک واحد اهدا شود.

وی با بیان اینکه هر کدام از خانواده ها میتوانند یک واحد آپارتمان یا زمین هدیه بگیرند خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که شما مشکلی از جهت تامین مسکن نداشته باشید و تمام فکر و دغدغه تان بزرگ کردن بچه ها باشد.

خانواده

رییس جمهور که دیروز پنجشنبه وارد استان یزد شد امروز جمعه هم میهمان مردم این استان است

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو