شرکت MSI حافظه‌های SPATIUM M480 PRO  را معرفی نمود

شرکت MSI حافظه‌های SPATIUM M480 PRO را معرفی نمود


منبع: گیمفا

1

1402/2/25

19:51


کمپانی تایوانی MSI به تازگی مجموعه‌ای جدید از حافظه‌های SSD خود را با نام SPATIUM M480 PRO رونمایی کرده است. SSDهای این کمپانی ازجمله اصلی‌ترین محصولاتی هستند که هویت برند MSI را به لحاظ سرعت و کیفیت در اکوسیستم جهانی و همچنین برای کاربران حرفه ای ارتقا داده‌اند. سری SSD های SPATUIM M480 PRO با […]

شرکت MSI حافظه‌های SPATIUM M480 PRO  را معرفی نمود

کمپانی تایوانی MSI به تازگی مجموعه‌ای جدید از حافظه‌های SSD خود را با نام SPATIUM M480 PRO رونمایی کرده است. SSDهای این کمپانی ازجمله اصلی‌ترین محصولاتی هستند که هویت برند MSI را به لحاظ سرعت و کیفیت در اکوسیستم جهانی و همچنین برای کاربران حرفه ای ارتقا داده‌اند. سری SSD های SPATUIM M480 PRO با بهره گیری از حافظه های NAND سه بعدی با چگالی و کیفیت بالا ساخته شده اند و با نصب برروی رابط  PCIe 4.0 پتانسیل نهفته در آن ها به ترتیب با سرعت خواندن ۷۴۰۰ و نوشتن ۷۰۰۰ مگابایت بر ثانیه آزاد شود. درچنین حالتی، درایوهای سری SPATIUM سرعت خواندن/نوشتن تصادفی تا ۶۰ درصد سریع تر هستند و با بهره گیری از تکنولوژی های دیگری  مانند بافرکش DRAM و کش SLC،  تاخیر در اجرای بازی ها و یا کاهش سرعت سیستم تحت فشار، به حداقل رسیده و تجربه ای متفاوت و خاص برای حرفه‌ای ها خلق می کند.

حافظه اس اس دی فوق سریع MSI SPATIUM M480 PRO

SPATIUM M480 PRO HS طراحی متفاوت با هیت سینک کارآمد

سری SSD های جدید در سه ظرفیت بالای ۱، ۲ و ۴ ترابایت طراحی شده اند تا نیاز گیمرها و تولید کنندگان محتوا به ظرفیت بالای ذخیره سازی با سرعت مطلوب را برطرف سازند. طراحی هیت سینک آلومینیومی به رنگ برنزی نیز به دفع موثر گرما کمک کرده و دمای SSD را تحت فشار نزدیک به ۲۰ درجه سانتی گراد حفظ می کند. همچنین تمام محصولات سری SPATIUM M480 PRO از طیف گسترده ای از ویژگی های تصحیح خطای داده ها از جمله حفاظت از داده ها شامل LPDC، ECC و E2E پشتیبانی می کنند که منجر به افزایش دوام و طول عمر محصول می شود؛ ناگفته نماند که محصولات SPATIUM به همراه ضمانت ۵ ساله   MSI ارائه می گردند.

مقایسه سرعت اس اس دی MSI نسبت به هارد دیسک های SATA

همچنین باتوجه به گسترش کتابخانه بازی های پلی استیشن ۵ و سرعت و عملکرد مطلوب سری محصولات SPATIUM، پیشنهاد می شود تا کاربران از سری حافظه های SPATIUM در ظرفیت های مختلف برای آپگرید کنسول بازی خود استفاده نمایند.  

 نظارت پیشرفته بر وضعیت SSD و پشتیبان گیری از داده ها با نرم افزار Actiphy

اکوسیستم نرم افزاری قطعات MSI

MSI راهکار نرم افزاری پیشرفته ای را برای نظارت بر وضعیت سیستم و پشتیبان گیری از داده ها را در مرکز خدمات خود یعنی MSI Center گنجانده است؛ در حین استفاده از مرکز خدمات، کاربر می تواند اطلاعات کاملی درمورد درایو SSD، سلامت و ظرفیت اشغال شده و حتی دمای فعلی آن را مشاهده کند. همچنین MSI سازوکاری ساده را به منظور پشتیبان گیری از داده ها در این نرم افزار قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای این منظور می توانید به لینک درج شده مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است حافظه های SSD شرکت MSI با گارانتی معتبر شرکت ماتریس در بازار داخلی موجود هستند .

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو