آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم [+ویدیو]

منبع: فیگار

1

1402/2/25

20:27


اخیراً ویدیو آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم به انتشار رسید که بازتاب بسیار گسترده‌ای در فضای مجازی داشت و تلفات این خبر طی این آتش سوزی…

آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم [+ویدیو]

اخیراً ویدیو آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم به انتشار رسید که بازتاب بسیار گسترده‌ای در فضای مجازی داشت و تلفات این خبر طی این آتش سوزی اعلام شد.

اخیراً ویدیویی تحت عنوان آتش سوزی در استان قم در فضای مجازی منتشر شد که آتش سوزی کارگاه چسب در قم را نشان می‌دهد. حریق در یک کارگاه تولیدی چسب جان سه نفر را گرفت.

آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم

آتش سوزی یک کارگاه تولید چسب در قنوات قم

حریق در یک کارگاه تولیدی چسب

در همجواری محل حادثه مخازن تینر و گازوئیل وجود داشته که به همین دلیل برای جلوگیری از سرایت آتش به این مراکز ۱۰ تیم عملیاتی و ۴۰ آتش نشان از شهر قم و قنوات به محل آتش سوزی اعزام شدند تا مانع از گسترش آتش سوزی شوند. بنابر اعلام اورژانس ۱۱۵ قم، متأسفانه در این حادثه یک جوان ۱۸ ساله و همچنین دو کودک جان خود را از دست دادند.

نیروهای اورژانس با حضور در محل حادثه دو مصدوم دیگر را به مراکز درمانی انتقال دادند. در عملیات اطفا این حریق گسترده، به دلیل وزش باد شدید کار برای نیروهای آتش نشان سخت شده و با گذشت چندین ساعت از آغاز آتش سوزی تلاش‌ها برای مهار کامل حریق ادامه دارد.

آتش سوزی در استان قم

در ادامه می‌توانید ویدیو آتش سوزی کارگاه چسب در قم را ببینید:

 

جهت دیدن ویدئوهای بیشتر که در فضای مجازی پربازدید شده است از بخش وایرال ویدئوز در سایت فیگار دیدن کنید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو