دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۸ هجدهم با لینک مستقیم قسمت 18

منبع: شبونه

5

1402/2/26

14:13


قسمت 18 سریال سرگیجه را در این صفحه ببینید لینک های مستقیم کیفیت های مختلف قسمت 18 سریال سرگیجه را در اینجا مشاهده نمایید. سریال سرگیجه یکی از مهیج ترین سریال های شبکه نمایش خانگی با بازی حامد بهداد و هادی حجازی فر و رعنا آزادی‌ور و هومن سیدی بوده که در شبکه نمایش خانگی …

قسمت 18 سریال سرگیجه را در این صفحه ببینید لینک های مستقیم کیفیت های مختلف قسمت 18 سریال سرگیجه را در اینجا مشاهده نمایید.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۸ هجدهم با لینک مستقیم قسمت 18

سریال سرگیجه یکی از مهیج ترین سریال های شبکه نمایش خانگی با بازی حامد بهداد و هادی حجازی فر و رعنا آزادی‌ور و هومن سیدی بوده که در شبکه نمایش خانگی طرفداران زیادی را به دست آورده است داستان خاص و غیر قابل پیش بینی بودن این سریال باعث شده که فروش بسیار زیادی در شبکه نمایش خانگی داشته باشد.

لینک دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۸ هجدهم

دانلود با لینک مستقیم

گروهی از بازیگران سرشناس در سریال سرگیجه توانسته اند فیلمنامه را به بهترین شکل ممکن در مقابل دوربین ببرند.

این نخستین بار است که هومن سیدی در قالب نقش پلیس راه میشود.

خلاصه داستان

داستان سریال درباره یک شرکت خصوصی بوده که به دلیل مشکلات مالی ورشکسته می شود و مدیر این شرکت که هادی حجازی فر است ناپدید می شود و همه علت ناپدید شدن او را قتل توسط حامد بهداد می دانند در نهایت پلیس تلاش می‌کند تا سرنخ‌هایی از این معما را پیدا کند.

اولین سکانس فیلم با دنبال شدن یک مجرم توسط اسکاتی و همکارش شروع می‌شود. هوای گرگ و میش، به اولین پلان رنگ و بوی رویاگونه داده و اسکاتی اولین تجربه‌ی ترسناک این رویا را از سر می‌گذراند. هرچند از سکانس بعدی به واقعیت برمی‌گردیم، اما این رویاگونگی چیزی نیست که فقط همین یک‌بار ببینیم. در همین سکانس، اولین نوآوری هیچکاک را تجربه می‌کنیم؛ مجرمی که لباس سفید پوشیده و مامورهایی با لباس سیاه! این تضاد سیاه و سفید از طرفی دیدگاه ما را به خاکستری بودن جهان فیلم متمایل می‌کند، از طرفی از رئالیستی بودن اثر کم می‌کند و از سمت دیگر، نشان می‌دهد که در جهان داستانی این فیلم، قرار است به سیاهی‌های کارآگاه بپردازیم، نه مجرم!

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو