آزمون تشخیص سگ: برای تشخیص سگ دوم فقط 5 ثانیه زمان دارید!

منبع: خبرنما

1

1402/2/26

15:01


اگر می‌خواهید ضریب هوشی تان را محک بزنید، حتما آزمون تشخیص سگ را حل کنید. در این معمای چالش بر انگیز شما باید یک سگ را پیدا کنید. شاید فکر کنید سگ پشت پای زن ایستاده اما در واقع شما باید دنبال سگ دوم بگردید…

آزمون تشخیص سگ: برای تشخیص سگ دوم فقط 5 ثانیه زمان دارید!

اگر می‌خواهید ضریب هوشی تان را محک بزنید، حتما آزمون تشخیص سگ را حل کنید. در این معمای چالش بر انگیز شما باید یک سگ را پیدا کنید. شاید فکر کنید سگ پشت پای زن ایستاده اما در واقع شما باید دنبال سگ دوم بگردید. در این تصویر 2 سگ وجود دارد که اولی پیدا و دومی پنهان است و شما برای یافتنش تنها 5 ثانیه زمان دارید.

آزمون تشخیص سگ

مطمئنا شما هم عاشق به چالش کشیدن خودتان هستید. ما هم با توجه علاقه‌تان از شما می خواهیم نه تنها آزمون تشخیص سگ را حل کنید بلکه سری به صفحه تفریح و سرگرمی خبرنامه بزنید و انواع تست های هوش، بازی های فکری و تست های شخصیت شناسی را حل کنید. خوب حالا بیایید چالش امروز را حل کنیم. در آزمون تشخیص سگ تنها 5 ثانیه زمان دارید تا سگ را پیدا کنید.

بهتر است سریع تر شروع کنید تا زودتر سگ را پیدا کنید. حالا یک تایمر را روی 5 ثانیه تنظیم کنید و آزمون را حل کنید.

5 ثانیه شما از حالا شروع شد!

.

.

.

عجله کنید!

.

.

.

سرنخ تصویر

اگر خوب به تصویر نگاه کنید دو زن را می‌بینید که در حال گفتگو با هم هستند، ظاهرا هر دو به دنبال چیدن قارچ به جنگل رفته اند، زیرا زنی که لباس بنفش به تن دارد، یک سبد قارچ به دست دارد و زن دومی که کمی چاق تر است کنار او ایستاده و در حال صحبت هستند. پشت سر آن ها سبز و درخت به چشم می خورد، یک سگ هم پشت سر خانم لباس بنفش سمت راست تصویر ایستاده است. اما سگ دومی کجا است؟

با دقت بیشتر به تصویر نگاه کنید!

.

.

.

جزئیات تصویر را از نظر بگذرانید!

.

.

زمان شما به پایان رسید!

پاسخ به آزمون تشخیص سگ

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو