جکی چان قرار است در فیلم اکشن A Legend بازی کند

منبع: گیمفا

1

1402/2/26

16:04


جکی چان قرار است در فیلمی اکشن و جذاب به نام A Legend نقش‌آفرینی کند، فیلمی که یک دنباله خواهد بود.

جکی چان قرار است در فیلم اکشن A Legend بازی کند

جکی چان قرار است در فیلمی اکشن و جذاب به نام A Legend نقش‌آفرینی کند، فیلمی که یک دنباله خواهد بود.

فیلم افسانه (The Myth) اثری در ژانر فانتزی، ماجراجویی و هنرهای رزمی است که در سال ۲۰۰۵ میلادی با بازی جکی چان به روی پرده سینماها آمد و توانست به موفقیت برسد. حالا قرار است دنباله‌ای برای آن به نام فیلم یک افسانه (A Legend) ساخته شود و جکی چان در آن حضور خواهد داشت.

استنلی تانگ که در آثار بسیار زیادی با جکی چان همکاری داشته، سکان کارگردانی فیلم «یک افسانه» را در دست دارد. این فیلم با بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته می‎‌شود که مبلغ قابل‌توجهی در سینمای چین است و جانگ ییشینگ و کولی نازا نیز از جمله دیگر بازیگران حاضر در آن هستند. این فیلم در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۳ عرضه شد و کمپانی تایوانی Distribution Workshop حق پخش جهانی آن را بدست آورد.

در این فیلم تازه، جکی چان بار دیگر نقشش به عنوان کارشناس باستان‌شناسی پروفسور چن را بازآفرینی خواهد کرد. او متوجه می‌شود که بافت روی آثاری که دانش‌آموزانش در طی یک سفر به یخچال‌های طبیعی کشف کردند، به طرز شگفت‌انگیزی شبیه آویز یشمی است که او در رویاهایش دیده است. پروفسور چن به این مشکوک می‌شود که احتمالا این آویز یشمی پلی میان دنیای واقعی و رویاها است و به همین دلیل نیز تیم تحقیقاتی خودش را راهی سفری به معبدی در این یخچال طبیعی می‌کند، سفری که به یک ماجراجویی بسیار مهیج تبدیل می‌شود.

منبع: هالیوود ریپورتر

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو