جزئیات بتای محدود ARC Raiders و تبدیلش به عنوانی PvEvP مشخص شد

منبع: گیمفا

1

1402/2/26

19:03


استودیوی امبارک (Embark Studios) طی بیانیه‌ای به اضافه شدن حالت PvP به بازی تیراندازی سوم‌شخص و کوآپ اخیر خود، ARC Raiders، و جزئیات بتای محدود آن پرداخته است.

جزئیات بتای محدود ARC Raiders و تبدیلش به عنوانی PvEvP مشخص شد

استودیوی امبارک (Embark Studios) طی بیانیه‌ای به اضافه شدن حالت PvP به بازی تیراندازی سوم‌شخص و کوآپ اخیر خود، ARC Raiders، و جزئیات بتای محدود آن پرداخته است.

مدتی از رونمایی ARC Raiders می‌گذرد و این بازی طی این مدت تغییراتی به خود دیده است. الکساندر گراندال (Aleksander Grøndal)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی، در پست جدید خود در وبسایت Medium به چنین مواردی پرداخته است. علاوه بر حالت PvP، سازندگان عناصر سبک تیراندازی بقای Extraction را نیز به آن افزوده‌اند.

بخشی از گفته‌های او به شرح زیر است:

تجربه‌ی این عنوان یادآور نسخه‌های دیگر ARC Raiders خواهد بود. مراحل آزمایش درون‌استودیویی جذابی را پشت سر می‌گذاریم.

الکساندر گراندال

گروهی به نام اسپرانزا (Speranza) در بازی وجود دارد که اعضایش در زیرزمین زندگی می‌کنند و به منابع نیاز دارند. بازی شما را در نقش یک Raider قرار می‌دهد تا به محیط‌های جدید بروید و منابع مورد نیاز را جمع‌آوری کنید که در این میان، با Raider های دیگر و ربات‌های ARC هم درگیر می‌‎شوید. امکان مواجهه‌تان با موقعیتی که یک Raider در آن گیر افتاده است وجود دارد. کمک کردن به آن شخص یا رها کردنش و تصاحب منابع او نیز به شما بستگی دارد.

روابط شما با تاجران حاضر در کُلُنی هم دارای اهمیت است. گراندال در این باره می‌گوید:

اعتماد سخت به دست می‌آید و آسان از دست می‌رود. شما باید به میزان نیاز خود اعتماد کسب کنید. بنابراین، نباید از هیچ مأموریتی دست خالی بازگردید.

الکساندر گراندال

ثبت نام بتای آزمایشی و محدود بازی نیز هم‌اکنون در استیم (Steam) از طریق این نشانی ممکن است. هدف از این بتا دریافت بازخورد مخاطبان نسبت به سازوکارهای هسته‌ای و چرخه‌ی گیمپلی بازی عنوان شده است. این بتا نخستین تجربه‌ی بازیکنان از بازی را رقم خواهد زد و به تعبیر سازندگان، «گامی مهم در فرآیند توسعه‌ی آن» خواهد بود. بتای یادشده همچنین ذیل پیمان‌نامه عدم افشا (NDA) قرار می‌گیرد، زیرا سازندگان هنوز «از حیث نظری به قطعیت نرسیده‌اند و آمادگی ارائه‌ی بازی در ابعاد جهانی را دارا نیستند.»

بازی ARC Raiders در تاریخی نامشخص از سال جاری برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و بستر ابری Geforce Now منتشر خواهد شد. استودیوی امبارک یک عنوان PvP رقابتی با نام The Finals را هم در دست ساخت دارد که به بتایش به تازگی برگزار شد و نظرات مثبتی دریافت نمود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو