مهاجرت و کشف حجاب ژیلا امیرشاهی مجری برنامه «به خانه برمی گردیم»

مهاجرت و کشف حجاب ژیلا امیرشاهی مجری برنامه «به خانه برمی گردیم»


منبع: روزیاتو

1

1402/2/27

10:43


مهاجرت و کشف حجاب ژیلا امیرشاهی مجری برنامه «به خانه برمی گردیم»

مهاجرت و کشف حجاب ژیلا امیرشاهی مجری برنامه «به خانه برمی گردیم»

ژیلا امیرشاهی مجری و گوینده ی سابق صدا و سیما که بیشتر با اجرای برنامه تلویزیونی «به خانه برمی گردیم» شناخته می شود، در اینستاگرام خود ویدئوی بدون حجابی از خود در کانادا منتشر کرده که از مهاجرت او حکایت دارد. امیرشاهی در این ویدئو اعلام کرد در کانادا حضور دارد و در شهر ونکوور کلاس‌ های آموزش فن بیان و سخنرانی برگزار خواهد کرد. وی در سال ۹۹ از صدا و سیما بازنشسته شده بود.

ژیلا امیرشاهی از زمان بازنشستگی از صدا و سیما تصاویر با ظاهری متفاوت از خود در اینستاگرامش منتشر می کرد. او به تدریس فن بیان مشغول بود و در یوتیوب نیز فعالیت داشت.

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی

ییلا امیرشاهی متولد سال ۱۳۳۹ در قزوین و دارای لیسانس اقتصاد و بازرگانی است.

در ابتدا دبیر زبان انگلیسی در آموزش و پرورش بود اما به دلیل عدم رضایت از شغل خود و علاقه به گویندگی، وارد سازمان صدا و سیما شد.

فعالیت در صدا و سیما را از سال ۱۳۷۱ در گروه دانش و سیاسی تلویزیون شروع کرد. سپس در سال ۱۳۷۳ به رادیو دعوت شد و با برنامه «جهان دانش» اولین اجرای رادیویی خود را تجربه کرد.

او در سال ۱۳۷۹ مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» شد.

امیرشاهی چند سال به دلیل شغل همسرش از اجرای برنامه «به خانه برمی گردیم» خداحافظی کرد و مدتی را در خارج از ایران زندگی کرد و پس از بازگشت به ایران دوباره مجری این برنامه شد.

او در سال ۹۹ از صدا و سیما بازنشسته شد.

به گفته ی امیرشاهی، یک بار به او پیشنهاد بازی در نقش خودش شد اما به دلیل مخالفت همسرش این پیشنهاد را نپذیرفت. او در مصاحبه ای دراینباره گفته: «هیچوقت به بازیگری فکر نمی‌ کردم، اما پیشنهاد بازیگری داشتم، برای ساخت فیلم “خیلی دور خیلی نزدیک” از من دعوت به همکاری در قالب بازیگر شد. داستان از این قرار بود که در این فیلم مسعود رایگان به دنبال فرزندش می‌گشت و طبق قصه او باید این جست‌ و جو را از برنامه “به خانه بر می‌ گردیم” شروع می‌ کرد. در نهایت وقتی این پیشنهاد را با من در میان گذاشتند که در نقش مجری این برنامه برای این فیلم بازی کن، با همسرم مشورت کردم، اما او دوست نداشت که من بازیگری کنم و به همین خاطر بازیگری را کنار گذاشتم و خانم ژیلا صادقی این نقش را بازی کردند.»

ژیلا امیرشاهی با نقاشی به نام سید جمال الدین طبسی نژاد ازدواج کرده است و این زوج ۳ دختر دارند.

ژیلا امیرشاهی در کنار همسرش

ژیلا امیرشاهی و یکی از دخترانش

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو