دانلود رایگان سریال چشم چران عمارت قسمت 32 با زیرنویس فارسی

منبع: فیگار

1

1402/2/27

15:45


لینک دانلود رایگان سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 32 زیرنویس فارسی (Yalı Çapkını) در انتهای نوشتار جدید فیگار پیوست شده است.

لینک دانلود رایگان سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 32 زیرنویس فارسی (Yalı Çapkını) در انتهای نوشتار جدید فیگار پیوست شده است.

خانواده کورهان اهل قاضی‌آنتپ هستن و خالص‌خان ستون این خانوادست. ماجرا زمانی شروع می‌شود که پلیس‌ها دم خانه کورهان‌ها می‌آید. خالص خان بعد از این اتفاق تصمیم می‌گیرد برای نوه‌ نازپرورده و چشم‌چرانش از شهر خود زن بگیرد. شما عزیزان می توانید قسمت 32 سریال چشم چران عمارت را به صورت کاملا رایگان از رسانه فیگار تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

زمان پخش سریال چشم چران عمارت

بازیگران سریال چشم چران عمارت

سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 32 زیرنویس فارسی

سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 32 زیرنویس فارسی

دانلود سریال چشم چران عمارت قسمت 32
  • کارگردان: بورجو آلپ‌تکین
  • ژانر: درام، عاشقانه
  • پخش از: Star TV

دانلود سریال چشم چران عمارت قسمت سی و دو

دانلود فراگمان چشم‌ چران عمارت قسمت 32 زیرنویس فارسی (Yalı Çapkını)

داستان سریال چشم چران عمارت درباره‌ خانواده‌ ثروتمند کورهان است. نوه‌ این خانواده، فرید، پسر خوشگذرانی است که به جز تفریح و شیطنت‌هایش به چیزی اهمیت نمی‌‌دهد. اما از آنجایی که از لحاظ مالی به خانواده‌اش وابسته‌ است، نمی‌تواند با خواسته‌های آن‌ها مخالفت کند.

سریال چشم چران عمارت

دانلود قسمت 32 سریال چشم چران عمارت با زیرنویس, سریال چشم چران عمارت قسمت سی و دو

پدربزرگ خانواده به این فکر می‌افتد که تنها راهی که برای سر به راه کردن فرید وجود دارد، این است که او با دختری از شهر زادگاهش یعنی غازی عینتاب، ازدواج کند و همین مسئله سبب آشنایی فرید با سیران می‌شود. سیران فرزند دوم کاظم سانلی، یکی از افراد ثروتمند شهر غازی عینتاب است.

در این سریال ترکی 2022 شاهد حضور برخی از بهترین بازیگران ترکی هستیم. افرا ساراچ اوغلو و مرت رمضان دمیر دو ستاره جوان این اثر هستند و بازیگرانی چون چتین تکیندور (Cetin Tekindor) و گلچین سانتیرجی اوغلو (Gülçin Santırcıoğlu) نیز در آن هنرنمایی می‌کنند. در ادامه با هنرپیشگان این سریال ترکی بیشتر آشنا می‌شویم.

بیشتر بخوانید:

قسمت 32 چشم چران عمارت زیرنویس

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو