وام فوری 300 میلیونی برای خرید خودرو با تحویل 3 روزه | وام فوری خرید خودرو با شرایط آسان برای همه

1

1402/2/28

09:05


وام فوری 300 میلیونی برای خرید خودرو با تحویل 3 روزه | وام فوری خرید خودرو با شرایط آسان برای همه

پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​​وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

 

بانک های مجاز به افتتاح حساب وکالتی رقابتی شدید را جهت افتتاح بیشتر حساب و جمع آوری منابع حاصل از واریزی جهت ثبت نام اولیه خودرو شروع کرده اند.

برخی بانک ها وعده پرداخت سود به مبالغ واریزی و بانکی دیگر وعده امتیاز وام و تسهیلات روی مبلغ 100 میلیون تومان را مشتریان پیشنهاد می دهند.

بانک ایران زمین اما در این رقابت تصمیم گرفته 30 درصد از مبلغ مورد نیاز جهت واریز به حساب وکالتی را به صورت تسهیلات فوری  به متقاضیان پرداخت کند.

بنابراین شما با داشتن مبلغ 70 میلیون تومان وجه نقد می توانید به بانک ایران زمین مراجعه کنید و ضمن افتتاح حساب وکالتی از وام فوری 30 میلیون تومانی این بانک جهت تکمیل موجودی خود و ثبت نام خودرو استفاده کنید.

 آغاز مرحله دوم ثبت نام طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، بانک ایران زمین مبلغ 300 میلیون ریال به متقاضیان این طرح تسهیلات اعطا می کند.

متقاضیان می توانند برای دریافت تسهیلات پس از افتتاح حساب یا اعلام حساب خود در بانک ایران زمین به عنوان حساب وکالتی و تامین مبلغ 700 میلیون ریال برای معرفی حساب به سازمان حمایت، از این تسهیلات بهره مند شوند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر به یکی از شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین به شماره 24809-021 تماس حاصل کنند.

وام فوری

تمامی اشخاص حقیقی که نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت اقدام کنند، جامعه هدف تسهیلات این طرح را تشکیل می‌دهند. پرداخت تسهیلات به اقوام درجه یک سپرده‌گذار (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزندان) نیز امکان‌پذیر است.

بر اساس این گزارش، نوع سپرده سرمایه‌گذاری در این طرح در قالب بلند مدت یک، دو و سه ساله به ترتیب با نرخ سود ۲۰.۵ ، ۲۱.۵ و ۲۲.۵ درصد انجام می‌شود و نسبت تسهیلات به سپرده نیز بین ۲۰ الی ۳۵ درصد متناسب با زمان پرداخت تسهیلات، متغیر است.

زمان پرداخت تسهیلات این طرح تا ۴ ماه پس از افتتاح حساب درنظر گرفته شده و نرخ سود تسهیلات نیز بین ۱۷ تا ۱۹ درصد و مدت بازپرداخت ۱۲ الی ۳۶ ماهه است.

حداقل مبلغ برای افتتاح سپرده‌سرمایه‌گذاری بلندمدت در این طرح ۵۰۰ میلیون ریال است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مراکز ارتباط با مشتریان بانک (فراد) با شماره ۸۵۲۵-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

وام فوری، چنان‌که از نامش برمی‌آید، نوعی وام‌ است که طی قوانین و شرایط خاصی، در مدت زمانی بسیار کمتر از حد معمول به متقاضی آن داده‌ می‌شود. هر بانک مبلغ و قوانین خاصی برای این نوع وام در نظر گرفته‌ است. مثلا بانک‌ آینده این نوع و‌ا‌م را به افرادی می‌دهد که در آن بانک‌ سپرده‌ بلندمدت داشته‌ باشند، یا با‌نک ملی به کسانی که اعتبار خوبی در سیستم بانکی داشته‌ باشند و دارای فیش حقوقی و پروانه کسب باشند وام فوری می‌دهد.

مبلغ وام فوری از 50 میلیون تومان شروع می‌شود و در بانک‌هایی چون رسالت و صادرات، به 60 تا 100 میلیون‌ تومان می‌رسد. معمولا مدت اخذ این نوع وام‌ چیزی حدود یک هفته تا یک ماه است.

در سیستم بانکی کشور ایران، شرایط و قوانین خاصی برای دریافت وام وجود دارد. اگر فرد بخواهد از بانک یا مؤسسه‌ی مالی و اعتباری خاصی وام دریافت کند، ابتدا لازم است در آن بانک حساب باز کند. به این صورت جزو مشتریان آن می‌شود و بعدها راحت‌تر می‌تواند وا‌م دریافت کند. علاوه بر این، برخی از بانک‌ها شرایط خاصی دارند که طی آن متقاضی می‌تواند مبلغ بالایی را در بانک‌ سرمایه‌ گذاری کند، سپس درصدی از آن را به عنوان وام و با سود بازپرداخت کمتری دریافت کند.

همچنین مؤسسه‌ها و صندوق‌های مالی خاصی در کشور وجود دارند که به عنوان خیریه و صندوق‌ نیکوکاری به متقاضیان واجد شرایط خود وام می‌دهند. برخی از این وام‌ها سود بازپرداخت بسیار کمی دارد و حتی در موارد خاصی سود نمی‌گیرد و فقط اصل پول را در مدت مشخصی پس می‌گیرد.

 فرض کنید نیاز به دریافت وام فوری دارید، اما نمی‌دانید از کجا و چطور اقدام به دریافت آن کنید. معمولا دو راهکار برای دریافت وام فوری وجود دارد که عبارت است از:

1.‌ دریافت وام فوری از بانک

نخستین و بهترین راهی که برای دریافت وام فوری وجود دارد، مراجعه به بانک‌های مشمول این طرح و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای اخذ وا‌م است. بانک‌هایی مانند سامان، ملی، صادرات، پاسارگاد، رسالت و… شرایط تخصیص وام فوری به متقاضیان آن را دارا هستند.

شما برای دریافت این نوع وام‌ لازم است:

دارای یک سپرده بلند مدت در بانک مورد نظر باشید.

ضامن رسمی و معتبر داشته‌ باشید.

ده درصد از مبلغ وام را به حساب بانک واریز کنید.

مدارک و شرایط دریافت وام فوری را برای ارائه به بانک دارا باشید.

با دادن‌ سفته یا چک صیادی، بازپرداخت وام همراه با سود آن را در بازه‌های زمانی مشخص تضمین کنید.

همچنین در برخی از بانک‌ها لازم است یک سند ملکی با ارزش مالی خاصی در گرو بانک‌ قرار دهید.

پس از انجام این مراحل، بانک مورد نظر در مدت زمان کوتاهی به بررسی مدارک می‌پردازد. پس از آن طی یک تا دو هفته، مبلغ مورد نیازتان به حساب شما واریز خواهد شد.

2.‌ خرید حق امتیاز وام دیگران

گاهی ممکن است فرد در شرایطی قرار بگیرد که نتواند تمام شرایط لازم برای دریافت وام فوری را مهیا کند. در این صورت می‌تواند با گذاشتن پیام‌ در شبکه‌های اجتماعی، انتشار آگهی یا پرسش از اطرافیان، حق امتیاز وام کسی را که به آن نیاز ندارد، از او خریداری کند. در چنین شرایطی فرد در ازای دریافت مبلغ معینی وام خود را به فرد متقاضی می‌دهد.

به این ترتیب وام‌گیرنده در مدت زمان کوتاهی به سرمایه مورد نیاز خود دست می‌یابد و موظف می‌شود در بازه‌های زمانی خاص، اقساط وام را همراه با سود آن به بانک یا حساب شخص مورد نظر واریز کند.

وام فوری چه کاربردهایی دارد؟

وام فوری می‌تواند در شرایط اضطراری مبلغ مورد نیاز شما را برای خرید تجهیزات، مسکن، خانه یا رونق کسب و کارتان تامین کند.

این نوع وام دردسرها و انتظارات طولانی وام‌های دیگر را ندارد و شما را در مدت زمان کوتاه‌تری به پول مورد نیازتان می‌رساند.

از این نوع وا‌م می‌توان برای توسعه‌ی صنعتی و اقتصادی بخش‌های مختلف کشور استفاده کرد.

با استفاده از وام فوری می‌توان روند کارآفرینی را تسریع داد و در مدت زمان کوتاهی مشاغل بیشتری ایجاد کرد و از سود و پیشرفت آن‌ها کسب درآمد کرد.

به فرایند اخذ پول و تسهیلات برای اهداف گوناگونی چون خرید خانه، خرید‌ خودرو، ازدواج، کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار دریافت وام می‌گویند. وام‌ها انواع مختلفی دارند و ممکن است شرایط و قوانین دریافت‌ آن در هر بانک متفاوت با بانک‌های دیگر باشد. معمولا مواردی چون نوع حساب مورد نیاز برای متقاضی، میزان سود و مدت زمان بازپرداخت پول در فرایند وام‌دهی بانک‌ها تا حدودی با یکدیگر متفاوت است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو