طرز تهیه کرامبل توت فرنگی، شیرینی بهاری ساده

طرز تهیه کرامبل توت فرنگی، شیرینی بهاری ساده


منبع: خبرنما

2

1402/2/28

11:02


اگر تا کنون کرامبل توت فرنگی نخورده اید، پیشنهاد می‌کنیم این شیرینی روکش دار را حتما امتحان کنید. این دسر خوشمزه می‌تواند پذیرایی فوق‌العاده‌ای برای میهمانی عصرانه و دور همی‌ها باشد…

طرز تهیه کرامبل توت فرنگی، شیرینی بهاری ساده

اگر تا کنون کرامبل توت فرنگی نخورده اید، پیشنهاد می‌کنیم این شیرینی روکش دار را حتما امتحان کنید. این دسر خوشمزه می‌تواند پذیرایی فوق‌العاده‌ای برای میهمانی عصرانه و دور همی‌ها باشد. نیازی نیست حتما کیک یا شیرینی پز ماهری باشید، کافی است از دستور تهیه کرامبل توت فرنگی در این مطلب پیروی کنید، مطمئنا نتیجه فوق العاده خواهد بود.

طرز تهیه کرامبل توت فرنگی

کرامبل توت فرنگی

* مواد لازم برای تهیه فیلینگ توت فرنگی:

توت فرنگی 1 کیلوگرم

شکر قهوه ای 2 قاشق غذاخوری

* مواد لازم برای رویه کرامبل:

نحوه آماده سازی کرامبل:

  • فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد گرم کنید
  • سپس توت فرنگی‌ها را شسته و به چهار قسمت برش بزنید
  • توت فرنگی های خرد شده را داخل ظرف فر ریخته، بعد روی آن‌ها 2 قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای بریزید.
  • در این مرحله برای رویه کرامبل، آرد و کره را داخل یک کاسه ریخته و مخلوط کنید تا زمانی که شکل آن شبیه پودر سوخاری شود.
  • حالا شکر قهوه‌ای که برای رویه کرامبل توت فرنگی کنار گذشته بودید را به مخلوط آرد و کره اضافه کنید. سپس این رویه آماده شده را روی توت فرنگی‌ها بریزید.
  • زمان پخت این کرامبل 30 تا 40 دقیقه است یا تا زمانی که رویه آن قهوه ای طلایی شود و توت فرنگی‌ها به حالت مربا در بیایند، صبر کنید.

بعد از این مدت، کرامبل شما آماده است، آن را از فر درآورده و 10 دقیقه صبر کنید تا خنک شود. این دسر سرد سرو می‌شود. برای سرو مقداری کرامبل توت فرنگی در ظرف سرو ریخته و یک اسکوپ بستنی نیز کنار آن قرار دهید.

نوش جان!

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو