دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۵۶ (تلوبیون) قسمت 56 گیل دخت

منبع: شبونه

1

1402/2/29

20:52


قسمت 56 سریال گیلدخت را در این صفحه ببینید سریال گیلدخت به قسمت 56 رسیده است که امشب جمعه 29 اردیبهشت پخش شد. سریال گیلدخت یکی از مهم ترین و جذاب ترین سریال های تلویزیونی بوده که این شب ها از تلویزیون پخش می شود. قسمت 56 سریال گیلدخت داستان جذاب عاشقانه و اجتماعی این …

قسمت 56 سریال گیلدخت را در این صفحه ببینید سریال گیلدخت به قسمت 56 رسیده است که امشب جمعه 29 اردیبهشت پخش شد.

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۵۶ (تلوبیون) قسمت 56 گیل دخت

سریال گیلدخت یکی از مهم ترین و جذاب ترین سریال های تلویزیونی بوده که این شب ها از تلویزیون پخش می شود.

قسمت 56 سریال گیلدخت

داستان جذاب عاشقانه و اجتماعی این مجموعه باعث شده نسبت به سایر سریال های تلویزیونی متمایز شود.

سریال گیلدخت دارای ۶۵ قسمت بوده که تا بحال ۵۶ قسمت آن از شبکه اول پخش شده است تکرار این سریال از شبکه آی فیلم بر روی آنتن می رود.

داستانی جذاب و مهیج

داستان عاشقانه اسماعیل و گلنار که بدون شک توانسته برای مردم و علاقمندان به تلویزیون جذاب باشد دختر و پسر جوانی که از نظر اجتماعی با یکدیگر فاصله داشتند و به هم علاقمند میشوند ولی از سوی دیگر یکی از شاهزاده های قاجاری که با پدر گلنار خصومت دارد برای انتقام گرفتن زندگی آنها را متلاشی میکند گلنار برای مدتی مجبور می‌شود که به صورت پنهانی با هویت نامعلوم زندگی کنند از سوی دیگر اسماعیل تلاش خود را می‌کند تا بتواند گلنار از چنگال شاهزاده های قاجاری نجات بدهد.

این سریال اولین بار است که با موضوع اجتماعی و عاشقانه از تلویزیون پخش می‌شود و به همین دلیل است که مورد توجه مردم قرار گرفته است.

«سریال تلویزیونی گیلدخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی در سال ۱۳۹۹ تولید و پخش آن از اواخر سال ۱۴۰۱ آغاز شد و تاکنون بینندگان ۵۵ قسمت با این سریال همراه بودند. سریال تلویزیونی گیلدخت یکی از سریال‌ های دوست داشتنی و پرمخاطب اینروزهای تلویزیون ایران است که در رتبه اول پربازدیدترین مجموعه های تلویزیونی قرار گرفته است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو