عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

منبع: عکس نوشته

1

1402/2/30

15:08


در عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش شما می توانید با الکس ترنر موسیقی دان و خواننده اهل انگلیس بیشتر آشنا شوید.

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

در عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش شما می توانید با الکس ترنر موسیقی دان و خواننده اهل انگلیس بیشتر آشنا شوید.

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

الکس ترنر یک موسیقی‌دان، خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی بریتانیایی است که بیشتر به‌عنوان پیشرو و ترانه‌سرای اصلی گروه راک «Arctic Monkeys» شناخته می‌شود، که با او شش آلبوم منتشر کرده است. او به عنوان یک هنرمند انفرادی، با پروژه جانبی خود “آخرین عروسک های سایه” را ضبط کرده است.

حقایق فوری
نام جشن الکس ترنر
سن 37 ساله
تاریخ تولد 6 ژانویه 1986
جنسیت نر
حرفه نوازنده، خواننده، ترانه سرا
ملت تولد انگلستان
ملیت بریتانیایی
قومیت بریتانیایی-اسکاتلندی
محل تولد شفیلد
پدر دیوید ترنر
مادر پنی ترنر
دبیرستان دبیرستان Stocksbridge
کالج / دانشگاه کالج بارنزلی
دوست دختر لوئیز ورنوی
جهت گیری جنسی سر راست
ارزش خالص 25 میلیون دلار
منبع ثروت صنعت موسیقی
ارتفاع 5 فوت 7 اینچ یا 171 سانتی متر
وزن 66 کیلوگرم
رنگ مو قهوه ای تیره
رنگ چشم قهوه ای تیره
نوع بدن لاغر

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

سن الکس ترنر، بیوگرافی

الکس ترنر در 6 ژانویه 1986 در شفیلد، انگلستان متولد شد . او در حومه شفیلد در های گرین بزرگ شد. او تنها فرزند پنی و دیوید ترنر، معلمان دبیرستان است. الکس از نظر ملیت بریتانیایی و از نظر قومیت اسکاتلندی است. به گفته او والدین او از “پیشینه های بسیار متفاوت” بودند. مادرش، اهل امرشام، باکینگهام‌شایر، آلمانی تدریس می‌کرد و «مجذب زبان بود». پدر و مادر او هر دو از علاقه مندان به موسیقی بودند و اولین خاطرات موسیقی او شامل The Beatles و The Beach Boys است.

الکس در سال 2002 در کالج بارنزلی ثبت نام کرد و در آنجا زبان انگلیسی، روانشناسی، فناوری موسیقی و رسانه را مطالعه کرد. پدر و مادرش با اکراه موافقت کردند که به او اجازه دهند برای یک سال دانشگاه را رها کند تا بعد از کالج، دیدگاه موسیقیایی خود را دنبال کند. او سپس در حالی که فرصت‌های موسیقی را دنبال می‌کرد، به‌عنوان متصدی بار در سالن موسیقی شفیلد The Boardwalk کار کرد. از سال 2023، او 37 سال سن دارد.

قد و وزن الکس ترنر

الکس ترنر 5 فوت و 7 اینچ (171 سانتی متر) قد و 66 کیلوگرم (145 پوند) وزن دارد. موهای او قهوه ای تیره و چشمانش نیز قهوه ای تیره است. هیکلش باریکه او بدنی سالم و شخصیتی جذاب دارد.

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

عکس و بیوگرافی الکس ترنر و همسرش

ازدواج

الکس ترنر در حال حاضر در دسترس نیست. او با دوست دختر دوست داشتنی خود، خواننده فرانسوی لوئیز ورنوی در ارتباط است . در سال 2018، او در چندین قرار با لوئیز دیده شد. آنها با هم به خوبی کنار می آیند و قصد دارند به زودی نامزد و ازدواج کنند.

در سال 2004، او با لورن برادول رابطه برقرار کرد. در سال 2005، او با یوهانا بنت آشنا شد. پس از جدایی آنها، او یک رابطه چهار ساله با نویسنده الکسا چانگ (2007-2011) آغاز کرد. او قبلا با آریل وندنبرگ بازیگر آمریکایی نامزد کرده بود اما نامزدی لغو شد. او در سال 2015 با مدل تیلور باگلی آشنا شد.

ارزش خالص الکس ترنر 2023

الکس ترنر یک نوازنده، خواننده و ترانه سرای حرفه ای با دارایی خالص ۲۵ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۳ است . او سرپرست دو گروه موسیقی است که هر دو چندین آلبوم منتشر کرده اند و درآمد حاصل از فروش موسیقی آنها این مبلغ را برای او تامین می کند. حقوق سالانه او میلیون ها دلار است.

نظرات


تصویری


ویدئو