بیماری حاج آقا قرائتی چیست آخرین خبر از وضعیت سلامتی اش

منبع: شبونه

1

1402/3/4

17:23


بیماری حاج آقا قرائتی چیست حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی دارای یک بیماری مربوط به ناحیه پا بوده که همیشه ایشان را آزار میدهد و برای درمان بارها در بیمارستان بستری میگردد و مورد درمان قرار میگیرد اما بعد از مدتی مجددا این بیماری عود میکند. حامد صالحی -مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز ددرباره وضعیت جسمانی …

بیماری حاج آقا قرائتی چیست

حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی دارای یک بیماری مربوط به ناحیه پا بوده که همیشه ایشان را آزار میدهد و برای درمان بارها در بیمارستان بستری میگردد و مورد درمان قرار میگیرد اما بعد از مدتی مجددا این بیماری عود میکند.

بیماری حاج آقا قرائتی چیست آخرین خبر از وضعیت سلامتی اش

حامد صالحی -مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز ددرباره وضعیت جسمانی حاج اقا قرائتی میگوید برخی اخبار مبنی وخامت حال ایشان صحت ندارد و بیماری او مربوط به پایش میباشد که از قدیم با آن دست و پنجه نرم میکرده است.

حال عمومی حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی خوب بوده و خوشبختانه مشکل خاصی ندارد .

محسن قرائتی متولد ۸ دی ۱۳۲۴ بوده که سالها در تلویزیون برنامه های اخلاق را تدریس میکرد و برنامه هایش ایشان طرفداران بسیار زیادی داشت و هر کسی فارغ از اینکه عقاید مذهبی داشت و یا نه به پای برنامه های ایشان می نشست.

وی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ با حکم سید روح‌الله خمینی به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند ۱۳۸۹ بر عهده داشت. وی هم‌اکنون علاوه بر ادارهٔ ستاد اقامه نماز در زمینه تفسیر قرآن نیز فعالیت دارد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو