ماجرای فلج شدن فیروز نادری چیست عکس و آخرین خبر از قطع نخاع شدن

منبع: شبونه

1

1402/3/4

17:51


ماجرای فلج شدن فیروز نادری چیست فیروز نادری مدیر و نخبه سابق ناسا که بازنشسته شده است از فلج شدن خود در یک حادثه خبر داد و گفت که به دلیل برخورد سرش به دیوار به گردنش ضربه شدید وارد شده و مشکل ضایعه نخاعی پیدا کرده است و حالا از گردن به پایین فلج …

ماجرای فلج شدن فیروز نادری چیست

فیروز نادری مدیر و نخبه سابق ناسا که بازنشسته شده است از فلج شدن خود در یک حادثه خبر داد و گفت که به دلیل برخورد سرش به دیوار به گردنش ضربه شدید وارد شده و مشکل ضایعه نخاعی پیدا کرده است و حالا از گردن به پایین فلج شده است.

ماجرای فلج شدن فیروز نادری چیست عکس و آخرین خبر از قطع نخاع شدن

جزئیات

فیروز نادری که بعد از بازنشستگی به عنوان مشاور مدیر ناسا فعالیت میکند در اینستاگرامش نوشت که به دلیل افت فشار بر روی زمین افتاده است که سرش به شدت به دیوار برخورد کرده است و به گردنش ضربه شدید وارد شده است که منجر به آسیب دیدگی نخاعی شده است و حالا نیمتواند حرکت کند و در خانه تحت مراقبت بوده و مراحل درمانی را آغاز کرده است.

او گفت که برای مدتی از فضای مجازی دور خواهد بود و پیج اینستاگرامش را به دست اعضای خانواده اش برای اطلاع رسانی واگذار میکند.

ماجرای فلج شدن فیروز نادری چیست عکس و آخرین خبر از قطع نخاع شدن

یک ضایعه نخاعی شامل آسیبی به طناب نخاعی است که باعث تغییرات موقت یا دائمی در حرکت، حواس، و یا عملکرد خودکار نخاع می‌شود. تصادفات اتومبیل، سقوط از ارتفاعات، آسیب‌های ورزشی و اصابت گلوله از شایع ترین علل ضایعات نخاعی می‌باشند.

فیروز نادری متولد ۵ فروردین ۱۳۲۵ بوده و 77 سال سن دارد او معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومهٔ شمسی (از ۱۵ اوت ۲۰۱۱) بوده‌است. او در فوریه سال ۲۰۱۶ بازنشسته شده‌است. وی هم‌اکنون در سمت مشاور مدیریت در ناسا و به عنوان یک سخنران عمومی فعالیت می‌کند.

نظرات


تصویری


ویدئو