۴ راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل

۴ راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل


منبع: دلتا پیام

1

1402/3/5

10:02


داشتن دکوراسیون منزل بهاری با رنگ‎های متفاوت چندان هم دشوار نیست؛ بلکه با کمی دقت و با استفاده از رنگ‎های روشن، هماهنگ و بهاری می‎توان به راحتی خانه را نو کرد.

۴ راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل

داشتن دکوراسیون بهاری در منزل با رنگ‎‌های متفاوت چندان هم دشوار نیست؛ بلکه با کمی دقت و با استفاده از رنگ‌های روشن، هماهنگ و بهاری می‌توان به‌راحتی خانه را نو کرد. در این مقاله از مجله اینترنتی دلتا ایده‌های جدید، برای استفاده درست از رنگ‌های بهاری در خانه را به شما ارائه می‌دهیم.

دکوراسیون بهاری در منزل

برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل که حس خنکی و سرزندگی را برای خانه شما به ارمغان بیاورد، به‌خصوص در این روزهای سال که هرچه جلوتر می‌رویم هوا گرم‌تر می‌شود، ما چند ایده ساده و کاربردی داریم.

کاغذدیواری صورتی

کاغذدیواری

درست‌ترین و عاقلانه‌ترین کار به‌جای رنگ‌آمیزی دیوار که کاری سخت و طاقت‌فرساست، استفاده از کاغذدیواری است که رنگ‌ها و طرح‌های شاد و دلپذیرتری هم دارد. انتخاب رنگ درست در کاغذدیواری می‌تواند شما را یک‌قدم بیشتر به داشتن دکوراسیون منزل بهاری نزدیک کند. یکی از بهترین رنگ‌هایی که برای این کار وجود دارد، رنگ صورتی است. اغلب رنگ‌ها با صورتی هماهنگی جذابی دارند و این می‌تواند چهره خانه را کاملا تغییر دهد.

 ترکیب بنفش و سفید

بنفش یا ارغوانی تیره از رنگ‌های اصلی گل‌های بهار و از بهترین ایده‌ها برای داشتن دکوراسیون بهاری زیبا است. این رنگ قابلیت ترکیب با رنگ‌های مانند سفید و سبز را دارد و از آنجا که رنگ زرد مکمل رنگ بنفش محسوب می‌شود؛ بنابراین می‌توانید با ترکیب و ادغام این دورنگ، زیبایی غیر قابل وصفی برای خانه خود به وجود بیاورید.

بنفش و سفید

اتاق نشیمن با رنگ آبی روشن

یکی دیگر از بهترین رنگ‌هایی که می‌توان برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل استفاده کرد، رنگ آبی است. آبی، رنگی شاد و جذاب است که حس لطافت و زیبایی آسمان و دریا را در خانه به وجود می‌آورد. ترکیب آبی با رنگ سفید و نارنجی می‌تواند بهترین مکمل برای داشتن خانه‌ای با حال و هوای بهاری باشد. این‌گونه خانه شما جلوه بیشتری می‌گیرد و درخشان‌تر به نظر خواهد رسید.

دکوراسیون بهاری با رنگ سبز

رنگ سبز، یکی از رنگ‌های معرف بهار است. با شروع فصل بهار تمام درخت‌ها و گیاهان جان دوباره‎ای می‌گیرند و با رنگ چشم‌نواز خود طبیعت را تغییر می‌دهند. ازاین‌رو، اگر شما نیز قصد تغییر خانه‌تان را دارید و می‌خواهید صاحب دکوراسیون منزل بهاری شوید، می‌توانید از این رنگ بهاری زیبا در دکوراسیون داخلی خانه‎ خود استفاده کنید.

رنگ سبز

پیشنهاد مطالعه: عمارت‎‌ها و دکوراسیون‌های باشکوه سلبریتی‌های هالیوودی را بخوانید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو