دختر جوان حین عکاسی از ساختمن پرت شد | مرگ دختر جوان به علت سقوط از ارتفاع

2

1402/6/21

22:20


دختر جوان حین عکاسی از ساختمن پرت شد | مرگ دختر جوان به علت سقوط از ارتفاع

پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 یکشنبه 19 شهریورماه، مرگ مشکوک دختر جوانی را در ساختمانی در محله قلهک به قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد دختری حدوداً 27ساله را مشاهده کردند که براثر سقوط از آفتاب‌گیر پشت‌بام خانه به‌سمت فضای داخلی ساختمان سقوط کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد دوست متوفی شاهد این حادثه دلخراش بوده است.

بدین ترتیب دوست متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: دختر جوان عکاس مدلینگ بود؛ او مشغول عکس گرفتن از من روی پشت‌بام ساختمان بود که ناگهان شیشه‌های آفتاب‌گیر ساختمان شکست و به‌سمت فضای داخل پرتاب شد؛ پس از این حادثه بلافاصه با پلیس و اورژانس تماس گرفتم اما متأسفانه دوستم فوت کرد.

پس از پایان تحقیقات میدانی، مأموران پلیس مأموریت یافتند با اقدامات فنی و اطلاعاتی درباره این حادثه هولناک تحقیق کنند و دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان موردنظر را هدف بازبینی قرار دهند.

 با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد دختر جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو