تیزر تازه فیلم The Marvels

منبع: گیمفا

2

1402/6/22

08:49


به تازگی استودیو مارول تیزری را برای فیلم The Marvels منتشر کرده که نیم نگاهی از درون این اثر را به نمایش می‌گذارد.

تیزر تازه فیلم The Marvels

به تازگی استودیو مارول تیزری را برای فیلم The Marvels منتشر کرده که نیم نگاهی از درون این اثر را به نمایش می‌گذارد.

فیلم مارول‌ها (The Marvels) یکی دیگر از فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که دنباله‌ای برای فیلم قبلی و موفق آن است. حالا استودیو مارول تصمیم گرفته تا تیزری تازه برای این اثر سینمایی منتشر کند و هیجان و هایپ بیشتری در بین مخاطبان به وجود بیاورد.

سکان کارگردانی فیلم «مارول‌ها» را نیا داکوستا در دست دارد و همانند فیلم قبلی، در این اثر تازه نیز بری لارسون نقش کارل دنورز را ایفا می‌کند. شخصیت کاملا خان با بازی ایمان ولانی که در سریال اختصاصی میس مارول (Ms. Marvel) معرفی شده بود نیز قرار است در این فیلم همراه با تیونا پاریس در نقش مونیکا رامبو حضور داشته باشد.

با وجود اینکه صنعت هالیوود به خاطر اعتصابات بازیگران و نویسندگان کُند شده اما استودیو مارول با انتشار تصاویر و تیزرهایی برای فیلم «مارول‌ها» سعی دارد تا هیجان بیشتری برای این اثر در بین مخاطبان ایجاد کند. در ادامه می‌توانید تیزر تازه منتشر شده را مشاهده یا دانلود کنید.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم «مارول‌ها» نقش‌آفرینی می‌کنند می‌توان به ساموئل ال جکسون، زاوه اشتون، پارک سئو جون و رندال پارک اشاره کرد. فیلم «مارول‌ها» برای اکران در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو