دورهمی بانوان در اصفهان

منبع: همگردی

2

1402/6/22

12:06


دورهمی بانوان در اصفهان

خانم ها با حضور در پارک های که مخصوص برای آن ها طراحی شده است به راحتی می توانند با لباس راحتی مناسب برای تفریحات روزمره خود به گشت وگذار بپردازند. یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده است این روزها ساخت این پارک ها شکل جدی به خود بگیرد این است که بستری مناسب برای ورزش و سلامت بانوان مهیا شود تا سطح نشاط در جامعه بالا برود. خانم ها نقش به سزای در نشاط و سلامت خانواده ها دارند از همین رو رسیدگی به این قشر از جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما با دورهمی در پارک های مخصوص مثل باغ بانوان پردیس اصفهان به راحتی می توانید با یک پوشش مناسب به گشت وگذار و بازی و سرگرمی در این پارک ها بپردازید و اوقات فراغت خود را پر کنید. ازآنجایی که اصفهان یک شهر توریستی و گردشگری به شمار می آید وجود پارک هایی مثل باغ بانوان صدف اصفهان نه تنها برای بانوان اصفهانی که حتی برای گردشگران یک موضوع بسیار مهم محسوب می شود. پس در ادامه با ما همراه باشید تا پارک های مخصوص برای بانوان را به شما معرفی کنیم. همچنین در پلاژ بانوان بوشهر هم شما می توانید اوقات خوش متفاوتی را تجربه کنید.

دورهمی های دوستانه بانوان

شاید یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده است بانوان در جامعه به راحتی نتوانند به ورزش و تفریح بپردازند حجاب آن ها و نوع پوششی است که زنان ایرانی برای خود در برگزیده اند. این امر به دلیل اعتقاداتی که افراد دارند شاید مانع از گشت وگذار راحت تر بانوان در سطح جامعه شده است؛ بنابراین وجود پارک های مخصوص بانوان این سد را از میان راه برداشته است و یک رفاه نسبی را برای آن ها در جامعه فراهم کرده است. در ادامه چند پارک برگزیده را به شما معرفی می کنیم همراه ما باشید.

پارک بانوان در اصفهان

باغ بانوان صدف اصفهان

شما در تمام روزهای ایام هفته به غیراز روز جمعه به سادگی می توانید متفاوت ترین سرگرمی ها را در باغ بانوان صدف اصفهان دنبال کنید. در این پارک تفریحات به خصوصی مخصوص برای خانم ها در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال شما هر روز صبح می توانید با لباس ورزشی مناسب برای ورزش های صبحگاهی در این پارک حضور پیدا کنید. یا اینکه به صورت انفرادی همراه با دوستان یا اعضای خانواده خود به بازی و سرگرمی در این پارک مشغول شوید. پارک بانوان صدف در کنار برگزاری ورزش های گروهی و انفرادی از کلاس های آموزشی بسیار زیادی هم بهره گرفته است. شما می توانید با ثبت نام در این کلاس ها بعد از فارغ شدن از ورزش و تفریح به آموزش نیز مشغول شوید. درنظرگرفتن کلاس های آشپزی، آموزشی و هنری از مزیت های حضور در پارک بانوان صدف اصفهان محسوب می شود. بدون شک مساحت 60000 متری این پارک خدمات بی شماری را برای فعالیت های روزمره شما فراهم آورده است. بدون تردید حضور در اردوها و تورهای گروهی که در این پارک برای بانوان در نظر گرفته شده است در تمام طول سال حس و حال متفاوتی را برای شما فراهم خواهد ساخت. پس به شما توصیه می کنیم به جای اینکه در خانه بنشینید با حضور در این قبیل پارک ها روزمرگی خود را شکل متفاوتی بخشید. حتی در مناسبت های متفاوت در این پارک شاهد جشن ها و جشنواره های مخصوصی خواهید بود که حسابی شما را سرگرم خواهد کرد. در پلاژ بانوان بوشهر هم این خدمات رفاهی برای بانوان مهیا شده است.

باغ بانوان پردیس اصفهان

به باغ بانوان پردیس در اصفهان بروید اگر می خواهید فارغ از هر بحثی به قدم زدن در یک باغ مصنوعی زیبا مشغول شوید. در این پارک کلیه خدمات ورزشی برای شما در نظر گرفته شده است به عنوان مثال اگر تمایل به بدنسازی داشته باشید می توانید از دستگاه های مخصوصی که در پارک برای شما فراهم شده است استفاده کنید یا اینکه در زمین والیبال، اسکیت و زمین بدمینتون به ورزش های گروهی و حرفه ای مشغول شوید. در این پارک زیبا مسیری برای دوچرخه سواری امن بانوان مهیا شده است که بدون شک ایده آل ترین گزینه این محیط محسوب می شود. خانم های که فرزند خردسال دارند اصلاً نگران تفریح در این پارک نباشند چرا که محیطی برای بازی و سرگرمی کودکانه شما مهیا شده است.

باغ بانوان پردیس اصفهان

در این محیط کلیه لوازم بازی و حرکتی درمانی برای فرزندان شما برپا شده است که علاوه بر پر شدن اوقات فراغت شما کودکان شما را هم سرگرم می کند. حدود 18000 مترمربع مساحت در این پارک تنها برای سرگرمی و تفریح بانوان در نظر گرفته شده است با آلاچیق های متعدد حتی استراحتگاه های را برای دورهمی های دوستانه شما فراهم کرده است. پلاژ بانوان بوشهر هم خدماتی مشابه این تفریحات را برای بانوان فراهم کرده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در این پارک سالنی با ظرفیت 80 نفر قرار دارد که در آن انواع کلاس ها، همایش ها و جشن های مختلف برگزار می شود.

کلام آخر در مورد دورهمی های بانوان

زن ها نقش بسیار مهمی در گرم تر شدن کانون خانواده دارند. از همین رو نیاز است به تفریح و سرگرم کردن آن ها به پوششی مناسب در جامعه اهمیت داده شود. وجود پارک های مخصوص برای بانوان که عمر زیادی از افتتاح آن ها نمی گذرد یکی از امکاناتی است که برای بانوان در جامعه مهیا شده است. در این پارک های تفریحی به راحتی می توانید با پوششی که عرف جامعه است بدون نیاز به چادر به قدم زدن بپردازید یا اینکه با دوچرخه به بازی بپردازید. زمین های بازی بزرگ هم در مجاورت باغ های این پارک ها در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید به ورزش های گروهی و حرفه ای بپردازید. باید به شما بگویم برای مناسبت های مختلف جشن ها و جشنواره های مخصوصی هم در این قبیل پارک ها برگزار می شود که اوقات فراغت شما را بسیار پر می کند. در کنار دو پارک معرفی شده پارک دیگری به نام پلاژ بانوان بوشهر برای ارائه خدمات متفاوت به بانوان مهیا شده است که قطعاً حضور در آن تجربه جدیدی برای شما خواهد بود.

نظرات


تصویری


ویدئو