اجرای محدودیت تردد در جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال در روزهای آخر هفته جاری

منبع: همگردی

2

1402/6/22

13:35


ایرنا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، اجرای محدودیت تردد در جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال در روزهای آخر هفته جاری صورت می گیرد.

سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: بر این اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 شهریور جاری از کرج و آزادراه تهران شمال به سمت مازندران یک طرفه می شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد از ساعت 10 صبح روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 25، 26 و 27 شهریور جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 12 تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه البرز تاکید کرد: باتوجه به شرایط سنگین ترافیک در آزادراه تهران شمال و کرج چالوس احتمال اعمال محدودیت ترافیک زودتر از زمان اعلام شده وجود دارد.

کرمی بیان کرد: ماموران پلیس راه البرز با اجرای محدودیت ترافیکی از آمادگی کامل در پایگاه های ثابت و سیار وضعیت ترافیکی جاده های استان البرز را رصد می کنند.

وی گفت: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

وی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راههای استان البرز بویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می افزاید.

وی گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک، مسافران قبل از سفر از وضعیت راهها مطلع شوند.

رئیس پلیس راه البرز افزود: همکاری رانندگان با مأموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

اجرای محدودیت تردد در جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال در روزهای آخر هفته جاری

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو