از صبح روز گذشته تاکنون 95000 خودرو وارد استان گیلان شده است

منبع: همگردی

2

1402/6/22

15:07


ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، از صبح روز گذشته تاکنون 95000 خودرو وارد استان گیلان شده است.

سرهنگ جاور صفاری در خصوص آخرین وضعیت ورود خودروها به گیلان اظهار کرد: با توجه به به تقارن تعطیلات ایام رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، شهادت حضرت امام رضا (ع) و تعطیلات آخر هفته، از صبح روز گذشته (21 شهریور) شاهد افزایش حجم ورود خودرو به استان هستیم که منجر به ترافیک سنگین در محور ورودی به گیلان شده است.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه بیشترین حجم ترافیک را در محدوده منجیل به رودبار شاهد هستیم، افزود: براساس آخرین آمار از صبح روز گذشته تاکنون 95000 خودرو وارد استان شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در سایر محورهای استان پر حجم اما روان است، گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورهای قدیم رشت به قزوین و آستارا به اردبیل و بالعکس اعمال می شود.

سرهنگ صفاری در خصوص محدودیت ترافیکی بیان کرد: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز 22 شهریور و از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 شهریور در محور قدیم رشت به قزوین و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: در محور اردبیل به آستارا و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز 22 شهریور و از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 شهریور ممنوع است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان و همچنین اداره گمرک و بنادر و کشتیرانی در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری در ایام تعیین شده کمک بسزایی در تسهیل عبور و مرور به ویژه در محور رشت به لوشان محدوده سراوان تا امامزاده هاشم و شهر رودبار خواهد داشت.

از صبح روز گذشته تاکنون 95000 خودرو وارد استان گیلان شده است

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو