سطل زباله شیائومی کجاست؟ آموزش بازیابی فایل های پاک شده از گوشی های شیائومی

سطل زباله شیائومی کجاست؟ آموزش بازیابی فایل های پاک شده از گوشی های شیائومی


منبع: پلازا

2

1402/6/22

17:48


سطل زباله شیائومی کجاست؟ آموزش بازیابی فایل های پاک شده از گوشی های شیائومی

سطل زباله گوشی شیائومی فضایی است که تا حداکثر 30 روز از ویدیوها و عکس‌ها (به جز پیامک) که از گوشی حذف کرده‌اید نگه‌داری می‌کند. در صورتی که به این موارد نیاز داشتید می‌توانید به این سطل اشغال مراجعه و آن‌ها را بازیابی کنید. با پلازا همراه باشید تا به نحوه استفاده از این ویژگی بپردازیم.

حتما تا به حال پیش آمده که یک عکس را از گالری پاک کرده باشید و بعدا بخواهید دوباره آن را بازیابی کنید. در نسخه‌های قدیمی اندروید باید برای این کار از نرم‌افزارهای بازیابی کمک می‌گرفتید که همیشه هم جواب نمی‌دادند. در نسخه‌های جدید اما گوشی از مواردی که پاک کرده‌اید به صورت موقت نگه‌داری می‌کند تا در صورت نیاز دوباره بتوانید آن‌ها را بازیابی کنید. قابلیت سطل زباله گوشی شیائومی هم چنین کاربردی دارد.

فهرست مطالب

سطل زباله شیائومی

سطل زباله گوشی شیائومی

خوشبختانه شرکت شیائومی در طول سال های اخیر توانسته محبوبیت خوبی را در میان کاربران ایرانی به دست آورد که بد نیست بدانید یکی از دلایلی که سبب محبوبیت این برند در میان ایرانیان شده در اختیار قرار دادن ابزارهای مفید و کاربردی بوده که یکی از آنها سطل زباله بوده است. سطل زبانه شیائومی یک بخش مناسب برای حذف برنامه یا داده هایی بوده که به آنها نیازی نداریم با این اوصاف اگر احساس می کنید که یک فایلی در گذشته از گوشی شما حذف شده و در حال حاضر به آن نیاز دارید می توانید از سطل آشغال گوشی شیائومی استفاده کنید و ببینید که آیا فایل حذف شده درون آن وجود داشته است یا خیر.

بازیابی عکس از سطل زباله گوشی شیائومی

در این مقاله سعی نمودیم به محل قرار گیری این ابزار و روش های برگرداندن اس ام اس های پاک شده شیائومی و یا برگرداندن فایل های حذف شده از سطل آشغال گوشی شیائومی اشاره داشته باشیم که اگر احساس می کنید نکته مهم وجود داشته که به آن اشاره نشده می توانید در بخش نظرات با ما همراه باشید و نظر خود در خصوص این مقاله را با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است بدانید که بازیابی فایل های پاک شده گوشی شیائومی از طریق برنامه ریکاوری نیز قابل انجام بوده که می‌توانید دیگر برنامه های قدرتمند در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

برای بازیابی عکس یا ویدیو، ابتدا به گالری بروید و از بالای صفحه زبانه Albums را انتخاب کنید.

سطل زباله پیامک گوشی شیائوم

از قسمت More albums، روی Trash bin بزنید.

سطل اشغال شیائومی

در پنجره بعدی، انگشتتان را روی عکسی که می‌خواهید بازیابی کنید نگه دارید.

بازیابی عکس از سطل زباله گوشی شیائومی

برای بازیابی عکس، از پایین صفحه گزینه Restore را انتخاب کنید. عکس یا ویدیو به گالری شما برخواهد گشت.

سطل زباله مخاطبین شیائومی کجاست؟

شیائومی از برنامه مخاطبین گوگل برای گوشی‌هایش استفاده می‌کند. در این برنامه امکان بازیابی مخاطبین وجود دارد. در اینجا هم شما حداکثر 30 روز برای بازیابی فرصت دارید. برای انجام این کار ابتدا به Contacts بروید و از بالای سمت چپ برنامه روی آیکون منو همبرگری بزنید.

سطل اشغال شیائومی

از منو باز شده گزینه Trash را انتخاب کنید.

سطل زباله گوشی شیائومی

انگشتتان را روی مخاطب یا مخاطبینی که می‌خواهید بازیابی کنید نگه داشته و آن‌ها را انتخاب کنید. سپس از بالای سمت راست صفحه روی سه‌نقطه بزنید.

سطل اشغال شیائومی

در نهایت برای بازیابی مخاطبین، گزینه Recover را انتخاب کنید.

سطل زباله مخاطبین شیائومی کجاست

مخاطبین انتخاب شده به دفترچه تلفن گوشی برخواهند گشت.

دقت داشته باشید که با اینکار ممکن است شاهد تلفیق مخاطبین خود باشید که قبل از انجام اینکار پیشنهاد می شود یک بکاپ از مخاطبین خود تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از آن استفاده کنید.

سوالات متداول

1. سطل زباله فایل های شخصی شیائومی کجاست؟

برنامه مدیریت فایل پیش‌فرض گوشی‌های شیائومی برخلاف گالری دارای سطل اشغال نیست؛ به همین خاطر امکان برگرداندن فایل حذف شده از سطل آشغال گوشی شیائومی از طریق آن وجود ندارد. برای انجام این کار بهتر است از برنامه‌های مدیریت فایل جایگزین مثل Files by Google استفاده کنید.

2. برگرداندن اس ام اس های پاک شده از سطل زباله شیائومی چگونه است؟

چیزی تحت عنوان سطل زباله پیامک گوشی شیائومی در رابط کاربری MIUI وجود ندارد. پیامک‌های پاک شده قابل بازیابی نیستند مگر این که از قبل از آن‌ها بکاپ گرفته باشید.

3. چگونه سطل زباله گالری شیائومی را فعال کنیم؟

این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض در گالری فعال است و لازم نیست برای فعال کردن آن کاری انجام دهید.

سخن پایانی

در خصوص اینکه سطل زباله شیائومی کجاست هرچه لازم بود بدانید گفته شد. حال اگر احساس میکنید که اطلاعات درج شده در خصوص سطل آشغال گوشی شیائومی کافی نبوده و یا مشکلی در آن وجود داشته میتوانید در بخش نظرات باما در ارتباط باشید و گزینه های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید. با اینکار به تکمیل شدن مقاله کمک خواهید نمود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو