نقدها و نمرات Lies of P منتشر شدند

منبع: گیمفا

2

1402/6/22

19:14


یک روز پیش از انتشار Lies of P، نقدها و نمرات این عنوان نیز از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

نقدها و نمرات Lies of P منتشر شدند

یک روز پیش از انتشار Lies of P، نقدها و نمرات این عنوان نیز از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

گیمفا نیز ساعاتی پیش همراه با پایان امبارگوی بازی، نقد و بررسی Lies of P را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 9/10

بازی Lies of P نمونه‌ای عالی از یک اثر سولزلایک است که خود را به الهام از آثار فرام سافتور محدود نکرده و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. از داستان و دنیاپردازی گرفته تا مبارزات، سلاح‌ها، گرافیک هنری و بهینه‌سازی، Lies of P پکیجی کامل از تمام چیزهایی است که سازندگان باید رعایت کنند و به آن اهمیت دهند. قطعا Lies of P یکی از خوش‌ساخت‌ترین آثار AA چند سال اخیر به حساب می‌آید که می‌تواند تجربه‌ای جذاب برای علاقه‌مندان به آثار هاردکور و سولزلایک باشد.

مصطفی زاهدی

God is a Geek 10/10

Lies of P یک دستاورد خیره‌کننده برای Neowiz به شمار می‌رود و یکی از بهترین بازی‌های سولزلایکی است که توسط استودیوهایی غیر از فرام سافتور تجربه کرده‌ام.

TheSixthAxis 9/10

مبارزات روان، اکتشاف یکپارچه و مکانیک‌هایی که به بهترین شکل ممکن اعمال شده‌اند، بازی Lies of P را به یک سولزلایک عالی تبدیل می‌کنند. وقتی شما یک خروجی بصری زیبا، جهانی با طراحی متروک، طراحی صدای عالی و داستانی جذاب دارید، بازی به طور خودکار به سطحی بالا می‌رسد. در نهایت، Lies of P همان بلادبورن با هنرمندی تیموتی شالامی است و کارهای زیادی انجام می‌دهد تا خود را منحصر به فرد کند – من دروغ نمی‌گویم.

IGN 8/10

Lies of P زیادی از الهامات خود پیرامون ژانر سولزلایک دور نمی‌شود، اما نقش خود را به شدت خوب ایفا می‌کند.

Siliconera 7/10

Lies of P شرحی فوق‌العاده از آن است که با یک آی‌پی عمومی چه کارهایی می‌شود انجام داد و آزمایش و امتحانی در زمینۀ خلاقیت است.

Cultured Vultures 6/10

اگرچه مشخص است که این اثر علاقۀ زیادی به ژانر سولزلایک دارد، اما در نهایت شامل چیزی که این بازی‌ها را جذاب می‌کند، نمی‌شود. شاید کسانی که عاشق بازی‌های هاردکور هستند چیز جذابی این وسط پیدا کنند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

بازی Lies of P در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) امسال، برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو