بازی Starfield پشتیبانی از DLSS، مانیتور‌های اولترا واید و موارد دیگر را در آینده دریافت می‌کند

منبع: گیمفا

3

1402/6/22

21:45


سازندگان اعلام کردند که بازی Starfield تا سال‌ها پشتیبانی می‌کنند و از طرفداران خواستند که به فرستادن بازخورد‌های خود ادامه دهند.

بازی Starfield پشتیبانی از DLSS، مانیتور‌های اولترا واید و موارد دیگر را در آینده دریافت می‌کند

سازندگان اعلام کردند که بازی Starfield تا سال‌ها پشتیبانی می‌کنند و از طرفداران خواستند که به فرستادن بازخورد‌های خود ادامه دهند.

بازی Starfield نسبت به بازی‌های قبلی استودیوی بازی‌سازی بتسدا (Bethesda)، در وضعیتی بهتر و از نظر فنی پایدارتر عرضه شد، اما بدیهی است که عنوانی به این بزرگی و گستردگی، هنوز هم دارای بخش‌هایی است که نیاز به کارهای زیادی دارد. با برنامه‌ریزی بتسدا برای پشتیبانی از این RPG علمی تخیلی، قطعا در آینده می‌توانیم پیشرفت‌های زیادی را در بازی ببینیم.

در واقع، در یک به‌روزرسانی که اخیراً منتشر شد، استودیوی بتسدا جزئیات مختصری درباره آپدیت‌های بعدی Starfield ارائه کرد. چندین به‌روزرسانی برای بازی در دست ساخت است که بسیاری از آن‌ها بر اساس بازخوردهای بازیکنان هستند. برای شروع، تمرکز بر رفع اشکالات بزرگ‌تر خواهد بود.

این سازنده نوشت:

تشکر فراوان از همه شما که Starfield را بازی می‌کنید. ما کاملاً از بازخورد شما در برابر بازی شگفت‌زده شده‌ایم. ما همچنین در حال خواندن همه فیدبک‌های فوق‌العاده شما هستیم. این یک بازی است که ما سال‌ها از آن پشتیبانی خواهیم کرد، بنابراین لطفا به ارسال نظرات خود ادامه دهید.حتی اگر فوراً به درخواست‌های شما نرسیدیم، در آینده به آن‌ها رسیدگی خواهیم کرد.

بتسدا اولین Hotfix را برای Starfield منتشر کرد که به حل برخی از مشکلات اصلی گزارش شده توسط بازیکنان می‌پردازد، اما از هم‌اکنون، توسعه‌دهنده می‌گوید به‌روزرسانی‌ها را در فواصل زمانی منظم منتشر و تعدادی از ویژگی‌های درخواستی طرفداران را اضافه می‌کند.

برای مثال، بازیکنان PC می‌توانند منتظر پشتیبانی رسمی از قابلیت DLSS و مانیتورهای Ultrawide باشند، در حالی که بازیکنان روی پلتفرم ایکس‌باکس می‌توانند انتظار کنترل‌های روشنایی و کنتراست، منوی کالیبراسیون HDR را داشته باشند. علاوه بر آن، هر به‌روزرسانی برای PC، شامل بهبودهای پایداری و عملکردی برای درایورهای Nvidia و Intel می‌شود.

بتسدا گفت:

ما در حال کار روی پشتیبانی از مادهای داخلی (Creations) هستیم، مشابه کاری که با Skyrim و Fallout 4 انجام داده‌ایم. این پشتیبانی کامل، قرار است اوایل سال آینده راه‌اندازی شود. تا آن زمان، ما می‌دانیم که طرفداران هم‌اکنون در فضای مادسازی بسیار فعال هستند و اگر بازخوردی در مورد اینکه چگونه می توانیم این ویژگی را بهتر کنیم دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید. ماد ساختن و خلق کردن در بازی‌های ما، همیشه بخش حیاتی و مهمی خواهد بود و ما دوست داریم که بازیکنان را با چنین شروع قدرتمندی ببینیم.

بازی Starfield برای Xbox Series X/S و PC در تاربخ ۱۵ شهریور منتشر شد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو