مدیر ارشد عملیاتی سگا: قصد فروش نداریم

منبع: فیگار

1

1402/8/26

12:43


مدیر ارشد عملیاتی شرکت سگا درباره فروش احتمالی این شرکت، اظهار داشت که آن‌ها هیچ نیتی برای فروش سهام خود ندارند و به کار خود ادامه خواهند داد.

مدیر ارشد عملیاتی سگا: قصد فروش نداریم

مدیر ارشد عملیاتی شرکت سگا درباره فروش احتمالی این شرکت، اظهار داشت که آن‌ها هیچ نیتی برای فروش سهام خود ندارند و به کار خود ادامه خواهند داد.

سری بازی‌های معروفی مانند Yakuza و Persona و سایر آثار بزرگ کمپانی Sega ، در سرویس گیم پس عرضه شده‌اند و این به دلیل همکاری موثر این شرکت با «مایکروسافت» است. پس از اینکه شایعاتی مبنی بر فروش سهام این کمپانی با شرکت «مایکروسافت» مطرح شد، مدیر ارشد عملیاتی این شرکت اعلام کرد که فعلاً قصد فروش نداریم.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


سگا فروشی نیست

همکاری دو شرکت Sega و «مایکروسافت»، به جایی رسیده است که حالا این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های تحت نظر «مایکروسافت» در نظر گرفته می‌شود. مدیر ارشد عملیاتی Sega، شوجی اوتسومی ، درباره خریداری شدن شرکتش پاسخ داد که اگرچه سگا با تولید آثار متعددی جلب توجه گروه‌های مختلفی قرار گرفته است؛ اما اجازه خرید آن توسط هیچ شرکتی را نمی‌دهد.

سگا

شوجی اوتسومی درباره انتشار این شایعات گفت:

بسیاری از شرکت‌ها علاقه‌مند به انجام این کار هستند و ما بر این امر افتخار می‌کنیم. هرچند که ما آثار جذاب و با پتانسیل زیادی داریم؛ اما فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی رخ دهد.

بر اساس شواهد، Sega علاقه‌ای به خریداری شدن از یک شرکت دیگر را ندارد. همچنین، به تازگی سگا قرارداد خرید «Rovio»، سازنده سری بازی‌های «Angry Birds» را تکمیل کرده است. اوتسومی در این رابطه نیز گفت:

ما به عنوان بخشی از «Sega Sammy»، در حال خریداری تعدادی شرکت هستیم و به تازگی خرید «Rovio» را اعلام کردیم. ما همچنان در جستجوی فرصت‌های متفاوت برای رشد خواهیم بود.

تعدادی از آثار شرکت Sega در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد که شامل بازی‌های «Like a Dragon: Infinite Wealth» ، «Persona 3 Reload و «Metaphor: ReFantazio» خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی صحبت‌های مدیر ارشد عملیاتی سگا چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو