معرفی سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم | داستان، بازیگران و بررسی

منبع: پلازا

1

1402/8/26

14:14


معرفی سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم | داستان، بازیگران و بررسی

سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم، یکی از بهترین سریال های جنگی سال 2023 است. در ادامه مقاله پیش‌رو، درباره میزان موفقیت سریال All the Light We Cannot See 2023 صحبت می‌کنیم.

ژانر سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم نتفلیکس، تاریخی، درام و جنگی است. این مینی سریال به کارگردانی شاون لوی (Shawn Levy) در سال 2023 میلادی توسط دو کمپانی 21Laps Entertainment و Pioneer Stilking Films تولید شد؛ فیلمنامه این سریال را نیز شاون لوی و استیون نایت به صورت مشترک، به نگارش درآورده‌اند. در ادامه مقاله پیش‌رو پلازا با معرفی سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم و بررسی آن همراه شما می‌شویم.

فهرست مطالب:

زمان پخش سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم

زمان پخش سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم

سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم اولین بار در تاریخ 2 نوامبر سال 2023 میلادی توسط سرویس استریم نتفلیکس NETFLIX در کشورهای مختلف در دسترس قرار گرفت. تعداد قسمت های سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم 4 اپیزود است؛ از طرفی تهیه‌کنندگی مجموعه تمام نوری که نمی توانیم ببینیم را افرادی مطرح چون بکا ادلمن، ایلدیکو کمنی، استیون نایت، مری مک لاگلن، مونیکا ناگی، جو استریچای، جاش اس. بری، دن لوین و شاون لوی به صورت مشترک، برعهده داشته‌اند.

موسیقی متن آن اثری از جیمز نیوتن هاوارد است و فیلمبرداری آن نیز توسط توبیاس ای. شلیسلر انجام شده است؛ جالب اینجاست که ساختار روایی سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم براساس رمانی پرفروش به همین نام اثر آنتونی دوئر شکل گرفته شده است. به نظر این سریال در بین سریال های تاریخی سال 2023 جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود.

داستان سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم

در این بخش به خلاصه سریال همه نوری که نمی‌توانیم ببینیم خواهیم پرداخت. در این سریال، یک بازیگر به نام آریا میا لوبرتی نقش یک نوجوان نابینا به نام ماری لور را ایفا می‌کند. ماری در طول جنگ جهانی دوم با یک سرباز آلمانی به نام ورنر آشنا می‌شود و آن‌ها سعی می‌کنند در کشور فرانسه اشغال شده، زنده بمانند.

بازیگران سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم

در ادامه با معرفی هنرپیشه های تمام نوری که نمی توانیم ببینیم همراه شما هستیم. ابتدا به سراغ بازیگران کلیدی می‌رویم و سپس سایر هنرپیشه‌ها را معرفی می‌کنیم.

نقد سریال All the Light We Cannot See 2023

نقد سریال All the Light We Cannot See 2023

نمرات سریال همه نوری که نمی‌توانیم ببینیم در سایت آی ام دی بی با امتیاز 7.6 نوید یک سریال نسبتا خوب و خوش ساختی را در ژانر جنگی و درام می‌دهد. داستان این سریال پر از هیجان است و توانسته توجه مخاطبان سراسر جهان را جلب کند. سریال All the Light We Cannot See 2023 توسط سایت‌های معتبر در سراسر دنیا منتشر شده است. اگر به دنبال یک تجربه پر از هیجان در خانه هستید، سریال All the Light We Cannot See یکی از گزینه‌های مناسب برای شما خواهد بود.

بعد از دیدن و بررسی سریال All the Light We Cannot See 2023 متوجه می‌شوید که این سریال جنگی یکی از سریال‌هایی است که در سال ۲۰۲۳ بسیاری از سینمادوستان و طرفداران سینما را باری دیگر با دنیای هنر هفتم در خانه آشتی می‌دهد.

اما برخی از منتقدان این سریال را تکراری و ضعیف‌تر در ژانر مورد نظر خوانده‌اند و ساختار روایی‌اش را با سریال‌هایی چون سریال World on Fire، سریال Band Of Brothers و سریال The Pacific مشابه و حتی ضعیف‌تر می‌دانند.

تمام نوری که ما نمی توانیم ببینیم مملو از لحظات لطیف است، که برخی از آنها موفق می‌شوند شما را با فضاسازی درست خود تحت تاثیر قرار دهند. این مینی سریال پر از شفقت است. با عشق عجین شده، نمودار احساسی این نمایش عمدتاً از یک خط مستقیم تشکیل نمی‌شود، بلکه شما را دچار تعلیق احساسی می‌کند. به طور کلی، “همه نوری که ما نمی بینیم” لحظات بسیار قوی زیادی دارد، به عنوان مثال در بازیگران، در عناصر تعلیق و در ارائه جلوه‌های بصری.

کلام آخر – سریال All the Light We Cannot See 2023

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو