کریس اسمالینگ الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/8/26

18:48


ژوزه مورینیو از وضعیت کریس اسمالینگ در رم ناامید شده است و به دنبال خرید بازیکن است.

کریس اسمالینگ الان کجاست؟ + بیوگرافی

مورینیو دنبال جانشین برای اسمالینگ

به گزارش نم نمک و به نقل از ساکرنت ، کریس اسمالینگ ، مدافع میانی 33 ساله انگلیسی پس از باخت 2 بر یک مقابل میلان در اول سپتامبر ، دیگر برای جالوروسی در میدان ظاهر نشده است. از آن زمان ، او به دلیل التهاب تاندون از میادین دور بود و 13 بازی اخیر این باشگاه را در سری آ و لیگ اروپا از دست داد.

کریس اسمالینگ الان کجاست؟ + بیوگرافی

کریس اسمالینگ الان کجاست؟ + بیوگرافی

ژوزه مورینیو خیلی زیاد نگران این وضعیت شده است و اکنون انتظار دارد رم در پنجره نقل و انتقالات ژانویه آینده یک مدافع جدید انتخاب کند ، زیرا معتقد است اسمالینگ ممکن است دیگر نتواند شرایط خوب قبل برای بازی را به دست بیاورد.

آن طور که کوریره دلو اسپورت گزارش داده است ، اسمالینگ هنوز به تمرینات تیم با رم بازنگشته است و انتظار نمی رود قبل از تعطیلات کریسمس شرایط بازی را به دست بیاورد و همین امر  باعث ناامیدی مورینیو شده است.

ماراش کومبولا ، دیگر مدافع تیم رم نیز به دلیل مصدومیت شرایط بازی ندارد و ایوان ندیکا نیز در سال جدید راهی جام ملت های آفریقا خواهد شد تا شرایط برای رم در ادامه سخت تر از قبل نیز شود.

لورنزو پلگرینی نیز بیش از یک ماه است که در دسترس ژوزه مورینیو و جالوروسی نیست و 11 دقیقه در بازی مقابل سروت در لیگ اروپا بازی کرد. او هم چنین دو دیدار ایتالیا مقابل انگلیس و مالت در انتخابی یورو 2024 را نیز از دست داد ولی کم کم به مرز آمادگی نزدیک شده است. کاپیتان جالوروسی تنها توانسته در 5 بازی از 15 بازی رم در تمام رقابت ها در این فصل حضور داشته باشد که چهار مورد از آن ها در سری آ بوده است و دیگری بازی مقابل سروت در لیگ اروپاست.


بیوگرافی کریس اسمالینگ

کریستوفر لوید اسمالینگ متولد 22 نوامبر 1989 بازیکن فوتبال اهل انگلستان است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو