لئون استپانیان الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/8/26

18:59


کاپیتان سابق سپاهان می گوید این تیم در بازی های گذشته درخشان ظاهر شده و حواشی نمی تواند سپاهان را خراب کند.

لئون استپانیان الان کجاست؟ + بیوگرافی

استپانیان : حواشی نمی تواند سپاهان را خراب کند

به گزارش نم نمک ، سپاهان با پیروزی مقابل پرسپولیس ششمین پیروزی خود را در این فصل از رقابت های لیگ برتر به دست آورد. شاگردان مورایس با دو بازی کمتر با 15 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

لئون استپانیان الان کجاست؟ + بیوگرافی

لئون استپانیان الان کجاست؟ + بیوگرافی

لئون استپانیان ، کاپیتان سال های دور سپاهان در لیگ برتر در گفت وگو با ایسنا ، در رابطه با وضعیت کنونی این تیم اظهار کرد : ابتدا باید بگویم سپاهان پیروزی خوبی مقابل پرسپولیس به دست آورد. بازی سختی برای هر دو تیم بود و به نظرم نتیجه فوق العاده ای برای شاگردان مورایس به دست آمد. آن ها در بیشتر دقایق بازی از پرسپولیس بهتر بازی کردند و با تمرکز بالا به میدان رفته بودند. شاگردان مورایس با وجود مشکلات اخیر در بازی با پرسپولیس خود را آماده نشان دادند.

او ادامه داد : امسال سپاهان درگیر اتفاقات زیادی بود. در فوتبال دنیا و به خصوص در ایران این نوع اتفاقات همیشه وجود دارد. به نظرم کسر این چهار امتیاز اصلا مهم نبود چون تازه ابتدای فصل است. قهرمان در فوتبال ایران در دو هفته آخر مشخص می شود و سپاهان باید به فکر جمع کردن امتیازات لازم باشد. تا اینجای کار سه تیم استقلال ، سپاهان و پرسپولیس خود را خوب نشان داده اند. این سه تیم برای قهرمانی می جنگند و دیگر تیم ها باید برای رتبه میان جدولی و بقا در لیگ بجنگند. در نیمه دوم لیگ هم کار سخت تر خواهد شد و هیچ تیمی به این راحتی نمی خواهد امتیاز از دست بدهد. 

حواشی نمی تواند سپاهان را خراب کند

این پیشکسوت ارمنستانی باشگاه سپاهان درباره عملکرد و شرایط سپاهان در فوتبال آسیا عنوان کرد : آن اتفاق مقابل الاتحاد برای من تعجب برانگیز و دردناک بود و نمی دانم چرا آن اتفاق رخ داد اما به هر حال گذشت. سپاهان مقابل آلمالیق درخشان ظاهر شد و نشان داد که این حواشی تیم آن ها را خراب نمی کند. امیدوارم سپاهان بتواند به خواسته خودش برسد و برای این تیم و دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم.

او درباره نقاط ضعف سپاهان و عملکرد بحث برانگیز این تیم در خط دفاع طی هفته های گذشته بیان کرد : آن ها ابتدای فصل بازیکنان خوبی جذب کردند و این نقطه ضعف خط دفاعی چیزی نیست که نشود آن را درست کرد. سپاهان کادرفنی بزرگی دارد و حتما به این مساله فکر کرده اند. اگر لازم باشد بازیکن اضافه می کنند. البته به نظرم به یکی دو بازیکن در خط دفاع نیاز دارد و قطعا به دنبال ترمیم خواهند رفت اما باید ببینیم می توانند در نیم فصل بازیکنان مدنظرشان را جذب کنند یا خیر.


بیوگرافی لئون استپانیان

لوون استپانیان متولد 22 مارس 1971 در ایروان ، بازیکن سابق فوتبال در پست هافبک اهل ارمنستان می باشد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو