آزمون تشخیص دست زامبی: آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟

آزمون تشخیص دست زامبی: آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟


منبع: خبرنما

1

1402/8/27

15:03


در تصویر دو زامبی وجود دارد که بر سر یک دست با هم دعوا دارند. هر دو ادعا می کنند که دست مال او است! با این حال یکی از آنها صاحب واقعی دست است، اما کدامیک؟ آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟

آزمون تشخیص دست زامبی: آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟

در آزمون تشخیص دست زامبی چالش این است که نظر به شواهد موجود در تصویر تشخیص دهید دست متقلق به کدام زامبی است. در تصویر دو زامبی وجود دارد که بر سر یک دست با هم دعوا دارند. هر دو ادعا می کنند که دست مال او است! با این حال یکی از آنها صاحب واقعی دست است، اما کدامیک؟ آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟

چقدر باهوش هستید؟ برای پاسخ این سوال راه های زیادی وجود دارد. کافی است به آن‌ها عمل کنید تا بفهمید چقدر باهوش و به روز هستید. یکی از راه های ساده برای محک زدن هوش انجام معماها، پازل ها و بازی های فکری است. زیرا دانشمندان می گویند هوش با میزان دقت و توجه رابطه مستقیمی دارد. امروز هم مانند روزهای دیگر شما را با یک ورزش ذهن جذاب به چالش می کشیم. پس با ما همراه باشید.

آزمون تشخیص دست زامبی

صاحب دست کیست؟

به تصویر نگاه کنید و به این سوال پاسخ دهید: کدام زامبی صاحب دست است؟ آزمون تشخیص دست زامبی راهی سرگرم کننده برای محک زدن هوش و مهارت های بینایی شما است. سازنده این تست تصویری می گوید که تنها افراد با ضریب هوشی عالی می توانند تشخیص دهند دست مال کدام زامبی است. شما چطور؟

قبل اینکه شروع کنید، پیشنهاد می کنیم خوب حواس تان را جمع کنید، زیرا این تست هوش سخت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. اما به یاد داشته باشید جواب آزمون تشخیص دست زامبی در پایین صفحه گذاشته شده است.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تشخیص دست زامبی

دست متعلق به زامبی سمت چپ است، به تتوهای دست راست او نگاه کنید، هر دو دست تتوی مشابه دارد. بنابراین پاسخ آزمون تشخیص دست دست زامبی، زامبی سمت چپ تصویر است.

جواب آزمون دست زامبی

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون تشخیص دست زامبی لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

فواید معماها و بازی های فکری

پازل ها، معماها و تست های بینایی ترندهای پایان ناپذیر این روزها هستند. در حالی که شاید فکر می کنید این‌ها چیزی جز هدر دادن وقت نیستند، از نظر علمی ثابت شده است که حل این آزمون ها به صورت منظم می تواند به بهبود مهارت های ذهنی و بینایی شما کمک کند.

حل کردن سوالات هوشی و معماها می تواند، سبب افزایش بیشتر تمرکز در شما شود. همان‌گونه که جسم نیاز به ورزش دارد، مغز نیز به ورزش نیاز دارد. با کمک آزمون تشخیص دست زامبی می توانید، مغز خود را به فعالیت وادار کنید. در واقع، این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل معماها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

معماها و خستگی روحی

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید! زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، دوش بگیرید یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا معماها و بازی های فکری را حل کنید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو