آیا می توانید کفش کتانی سبز را در 7 ثانیه پیدا کنید؟

منبع: خبرنما

1

1402/8/27

17:01


آزمون یافتن کفش سبز: آیا می توانید کفش کتانی سبز را زیر 7 ثانیه پیدا کنید؟ این چالش بینایی را انجام دهید و دقت بینایی چشم های تان را آزمایش کنید. شنبه خود را با یک سرگرمی مفید به پایان برسانید. اینگونه تست ها معمولا معماهایی هستند که با خلاقیت حل می شوند، نه با […]

آیا می توانید کفش کتانی سبز را در 7 ثانیه پیدا کنید؟

آزمون یافتن کفش سبز: آیا می توانید کفش کتانی سبز را زیر 7 ثانیه پیدا کنید؟ این چالش بینایی را انجام دهید و دقت بینایی چشم های تان را آزمایش کنید.

شنبه خود را با یک سرگرمی مفید به پایان برسانید. اینگونه تست ها معمولا معماهایی هستند که با خلاقیت حل می شوند، نه با معادله ریاضی. مهم‌تر از همه، این پازل بینایی ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت تحلیل ذهن را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. حرف بس است، حالا وارد عمل شوید.

آزمون یافتن کفش سبز

کفش سبز را پیدا کنید

در تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، شما باید کفش کتانی سبز رنگ را پیدا کنید! شاید بگوید خوب همه کفش ها سبز به نظر می رسند، اما باید بگوییم این کفش از بقیه کفش ها متفاوت است و رنگ روشن تری دارد. زمانی که آن را ببینید متوجه می شوید!

آزمون تشخیص دست زامبی: آیا می توانید صاحب دست را شناسایی کنید؟

پس دست به کار شوید و کفش را پیدا کنید.

.

.

تست بینایی گربه پنهان: آیا می توانید گربه را در طول 9 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

چشمان خود را به چالش بکشید: آزمون شناسایی اشتباه اتوبوس در 9 ثانیه

.

.

زمان به پایان رسیده است.

تست بینایی قلب ها: در تصویر چند قلب وجود دارد؟

جواب تست بینایی

کفش کتانی سبز رنگ در سمت چپ پایین تصویر دیده می شود. برای سهولت شما آن را در تصویر برجسته کرده ایم:

جواب کفش سبز

اگر موفق شدید آزمون یافتن کفش سبز را در مدت زمان تعیین شده حل کنید، به شما تبریک می گوییم. این نشانه مهارت های بینایی عالی شما است.

بازی فکری ذهنی؛ دم سگ به کدام طناب گیر کرده است؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون یافتن کفش سبز لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

چالش بینایی: تنها 15 ثانیه فرصت دارید تا دختر متفاوت را پیدا کنید!

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو