آیا قصد دارید در زمستان به اروپا سفر کنید اما نمی دانید کدام شهر در این فصل زیباترین است؟ در این مقاله سلام دنیا، قصد داریم تا زیباترین شهرهای اروپا در فصل زمستان و بهترین مقصد توریستی اروپا در کریسمس را به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید

بهترین مقاصد گردشگری و زیباترین شهر های اروپا در زمستان

1. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: رووانیمی، فنلاند

رووانیمی فنلاند یک سرزمین عجایب زمستانی است که شبیه هیچ جای دیگری در جهان نیست. شاید بهترین تصویر در پایتخت آن، رووانیمی باشد. 


حتما بخوانید: 26 مکان لاکچری و دیدنیهای کیش در شب با آدرس


رووانیمی علاوه بر اینکه بهترین مقصد توریستی کریسمس محسوب می شود، مزارع گوزن شمالی، سورتمه سواری، پیست اسکیت روی یخ و سفرهای اکتشافی در قطب شمال نیز دارد که آن را به بهترین اقامتگاه زمستانی تبدیل می کند.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: رووانیمی، فنلاند

2. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: پراگ، جمهوری چک

هنگامی که برف پل سنت چارلز و برج های کلیسای شهر قدیمی را می پوشاند، پراگ را خواهید دید که تغییر شکل یافته است. اینجا، خانه برخی از بهترین بازارهای کریسمس در اروپا است، حداقل در خارج از آلمان. این شهر می‌تواند حتی خواستارترین افراد را راضی کند.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: پراگ، جمهوری چک

3. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: وین، اتریش

وین یکی از زیباترین شهرهای اروپاست و زمستان نیز از این قاعده مستثنی نیست. اتریش به ویژه در سردترین فصل سال چشمگیر است. لذت نوشیدن هات چاکلت با لذت بردن از اجراهای هنری رایگان در فضای باز دو چندان می شود.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: وین، اتریش

4. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان:  زرمات، سوئیس

بازدید از سوئیس در فصل اسکی تجربه شگفت انگیزی است، به خصوص زمانی که به زرمات می روید.


حتما بخوانید: جاهای دیدنی دبی


این شهر تفریحی زیبا که در پای کوه نمادین ماترهورن کشور واقع شده است، بسیاری از علاقه مندان به اسکی را به خود جذب می کند. آنها می توانند هم ورزش کنند و هم از مناظر لذت ببرند. پس از آن، از غذاهای خوشمزه در رستوران لذت ببرید.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان:  زرمات، سوئیس

5. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: تالین، استونی

تالین به لطف قلعه های برجکی و موقعیت خیره کننده آن در دریای بالتیک، به معنای واقعی کلمه مملو از جذابیت است. این شهر یکی از بهترین مراکز تاریخی در اروپا را دارد که کلیساها و خانه های تجاری قرون وسطایی زیادی در فهرست حفاظت شده یونسکو قرار دارند. منظره مرکز شهر از قلعه تومپیا بدون توجه به فصل زیباست، اما زمانی که همه جا زیر برف پوشانده شود بسیار خیره کننده است.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: تالین، استونی

6. بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: زاگرب، کرواسی

زاگرب با خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده، شهر قدیمی، و معماری باروک، هر آنچه را که از یک پایتخت اروپای مرکزی انتظار دارید، دارد - به‌علاوه برخی از مزایای ویژه برای آمدن در زمستان. این شهر در طول جشنواره سالانه ظهور در زاگرب با 25 بازار کریسمس، پیست اسکیت روی یخ و چراغ های چشمک زن پر از شادی است. علاوه بر این، می‌توانید به پارک ملی دریاچه‌های Plitvice در مجاورت بروید تا 16 دریاچه پلکانی و آبشارهای کاملاً یخ زده را ببینید. شما نمی توانید زیبایی این مکان را تصور کنید مگر اینکه مستقیماً آن را ببینید.

بهترین شهر گردشگری اروپا در زمستان: زاگرب، کرواسی

سخن آخر

در بالا تعدادی از زیباترین شهرهای اروپا در فصل زمستان را مشاهده می کنید. امیدواریم این مقاله گزینه های مناسبی برای شما داشته باشد. مقاله بالا شما را با "برترین شهرهای اروپا در زمستان " آشنا کرد. سلام دنیا امیدوار است این مقاله به شما کمک کند! اگر این مقاله برای شما جالب و مفید بود، فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید. متشکرم!