استفان الشعراوی الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/8/27

18:56


استفان الشعراوی از گلزنی برای ایتالیا ابراز خوشحالی کرد اما هشدار داد که راهیابی به یورو 2024 هنوز قطعی نشده است.

استفان الشعراوی الان کجاست؟ + بیوگرافی

هشدار الشعراوی به تیم ملی فوتبال ایتالیا

به گزارش نم نمک و به نقل از فوتبال ایتالیا ، استعفان الشعراوی بازیکن رم ایتالیا توانست در دیدار تیم ملی فوتبال ایتالیا با مقدونیه شمالی گل پنجم تیمش را به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه 5 بر 2 به سود لاجوردی پوشان خاتمه یابد.

استفان الشعراوی الان کجاست؟ + بیوگرافی

استفان الشعراوی الان کجاست؟ + بیوگرافی

الشعراوی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت : بازگشت به کورس صعود به یورو و کسب 3 امتیاز و گلزنی ، احساس فوق العاده ای داشت. برنده شدن مهم بود. من همیشه سعی کردم وقتی به تیم دعوت می شوم بهترین عملکردم را نشان دهم و الان خیلی خوشحال و راضی هستم.

این پیروزی به این معناست که ایتالیا عصر دوشنبه در ورزشگاه بی طرف در لورکوزن تنها به یک امتیاز مقابل اوکراین نیاز دارد تا جواز حضور در مسابقات یورو 2024 را به دست بیاورد. ایتالیا در صورت باخت از رسیدن به یورو باز خواهد ماند.

بازیکن تیم ملی ایتالیا در بخش بعدی صحبت هایش افزود : بازی با اوکراین یک نبرد واقعی در لورکوزن خواهد بود. هنوز هیچ چیز تمام نشده و باید بتوانیم در این دیدار نیز برنده شویم تا به یورو برسیم. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که باور داشته باشیم تیم قدرتمندی هستیم و می توانیم به یورو صعود کنیم. همه چیز آماده است و ما نمی توانیم اشتباه دیگری مرتکب شویم.

ایتالیا در حال حاضر همراه با اوکراین 13 امتیازی در رده دوم قرار دارد ، بنابراین یک تساوی کافی است چرا که ایتالیا در بازی رودررو بهتر عمل کرده و می تواند با یک تساوی مسافر آلمان شود. ایتالیا توانست در دیدار رفت اوکراین را  در سن سیرو با دو گل دیوید فراتسی در سپتامبر 2 بر یک شکست دهد.

هدف اصلی اسپالتی کسب سهمیه حضور در جام جهانی 2026 است که قرار است در کشورهای ایالات متحده ، کانادا و مکزیک برگزار شود. پس از اینکه ایتالیا جام های جهانی 2018 و 2022 را از دست داد ، انگیزه زیادی برای حضور در دوره بعد بازی ها دارد. اسپالتی پس از اینکه ناپولی را به سومین اسکودتوی تاریخ خود رساند ، تنها چند هفته بیکار بود و در نهایت تصمیم گرفت به فوتبال برگردد و این بار هدایت ایتالیا را عهده دار شد و جای مانچینی را گرفت که راهی عربستان شد.


بیوگرافی استفان الشعراوی

استفان الشعراوی متولد 27 اکتبر 1992 بازیکن فوتبال اهل ایتالیا است که به عنوان وینگر چپ بازی می کند. لقب او فرعون است؛ زیرا پدرش اهل مصر است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو