Deliver Us Mars بازی جدید و رایگان اپیک گیمز خواهد بود

منبع: پلازا

1

1402/8/28

13:06


Deliver Us Mars بازی جدید و رایگان اپیک گیمز خواهد بود

سری بازی هایی که از سوی اپیک گیمز پشتیبانی میشوند روز به روز در حال بیشتر شدن بوده که بازی Deliver Us Mars محصول جدیدی بوده که قرار است از سوی اپیک گیمز به صورت رایگان منتشر شود.

فهرست مطالب

این بازی دنباله ای جدید از نسخه محبوب و پیشین خود یعنی Deliver Us Moon بوده که اینبار قرار است روایت گر داستانی جدید و پویا باشد که اپیک گیمز قصد دارد این بازی محبوب را در روز های آتی به صورت رایگان تحت پوشش قرار دهد. این بازی جذاب تجربه جدیدی از فضاپیمایی را برای شما تداعی میکند که از این طریق میتوانید به گیم پلی خوبی دسترسی داشته باشید. این بازی توسط استودیو KeokeN Interactive توسعه یافته و ناشر آن شرکت Frontier Foundry بوده است. بدنیست بدانید که این بازی جذاب پیش از انتشار رسمی توانست نقد های مثبت بسیاری را از سوی منتقدین جهانی به سمت خود جذب کند.

بازی Deliver Us Mars یک محصول جدید در سبک بازی های ماجراجویی و نقش آفرینی بوده که برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس درنظر گرفته شده است که تاریخ انتشار آن به صورت رایگان در Epic Games Store سال جاری و دوم ماه آذر بوده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو