تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

منبع: شبونه

1

1402/8/29

16:53


وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 30 آبان 1402 تهران ، مشهد ، اصفهان ، البرز ، کرج ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، زنجان ، قزوین و سمنان و بندرعباس مشخص شد دانش آموزان فردا به مدرسه خواهند رفت یا خیر! آیا فردا سه شنبه 30 آبان 1402 مدارس تعطیل است؟ به توجه …

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 30 آبان 1402 تهران ، مشهد ، اصفهان ، البرز ، کرج ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، زنجان ، قزوین و سمنان و بندرعباس مشخص شد دانش آموزان فردا به مدرسه خواهند رفت یا خیر!

آیا فردا سه شنبه 30 آبان 1402 مدارس تعطیل است؟

به توجه به بارش باران در تهران و کرج مدارس استان البرز و تهران تعطیل نیست و هوا پاکیزه شده است اما مدارس مشهد و اصفهان و اراک ممکن است که فردا  تعطیل شود و باید منتظر تصمیم گیری مسئولین باشیم.

مدارس بندرعباس امروز دوشنبه تعطیل بود و فردا باز هستند و تعطیل نیست.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

هوای تهران و البرز و کرج پاک است

با توجه به بارندگی های امروز هوای تهران و کرج تمیز شده است و فعلا آلودگی رفع شده است این بارندگی ها فردا نیز ادامه خواهد داشت.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی سه روز آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد، در نواحی غربی گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود. در بعضی ساعت‌های امشب و فردا «۲۹ و ۳۰ مهر» افزایش ابر در نواحی شمالی و بارش پراکنده در ارتفاعات شمالی به‌ویژه در قله‌ها دور از انتظار نیست.

رعد و برق و بارندگی شدید خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: از اوایل وقت دوشنبه تا اواخر وقت همان روز شاهد رگبار شدید باران و رعد و برق، وزش باد شدید و انتظار ریزش تگرگ در مناطق مستعد استان خوزستان و همچنین انتظار بارش بیش از ۱۰۰ میلیمتر در برخی مناطق استان خواهیم بود.

محمد سبزه زاری افزود: این شرایط در شمال شهرستان اندیمشک، شمال شهرستان دزفول، شهرستان‌های اندیکا، لالی، گتوند، بهبهان، هندیجان، صیدون، باغملک، ایذه و سردشت زیدون پایدار است.

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو