لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت

لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت


منبع: نم نمک

1

1402/8/30

06:02


در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، باورهای غلط ذهنی و لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت و باورهای غلط اجتماعی و باورهای غلط دینی و لیست باورهای غلط و باورهای غلط در زندگی و شناسایی باورهای غلط و باورهای ذهنی و باورهای منفی ثروت در نم نمک.

لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت

لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت

اکثر ما مایل به موفقیت هستیم ، اما بسیاری از ما اعتقاد نداریم که به موفقیت رسیده ایم و یا اینکه حتی به سطح مورد نظر موفقیت دست یافته ایم.همه ما تعاریف متفاوت داریم ، اما برخی دروغ های معمول وجود دارد که در مورد موفقیت به آن باور داریم ، چگونه آن را به دست آوریم یا چه چیزی به ما می دهد. در بخش از نم نمک هفت تا از بزرگترین و رایج ترین دروغهایی که ما در مورد موفقیت به آن اعتقاد داریم موجود است.

لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت

لیست باورهای غلط ذهنی برای دستیابی به موفقیت

دروغ های موفقیت

دروغ هایی که درباره موفقیت به خود می گوییم

دروغ هایی که برای رسیدن به موفقیت باور داریم

1. شما باید تمام جوابها را داشته باشید و بدانید :

افراد موفق کسانی نیستند که با تمام جواب ها شروع کنند و آنها به سادگی آموخته اند که چگونه آنچه را که نمی دانند پیدا کنند.با تشکر از اکوسیستم اطلاعات آنلاین جهانی ما ، تمام اتهامات برای عدم توانایی یافتن جوابها رفع شده است.

ما فقط با کلیک ماوس به منابع ارزشمندی دسترسی داریم. بسیاری از کارآفرینان با تلاش و خطا به موفقیت دست یافتند ، از اشتباهات خود در طول مسیر یاد گرفتند ، آنها با آنچه نمی دانند تهدید نمی شوند و نمی ترسند اقدام می کنند حتی اگر این بدان معنا باشد که اشتباهات را انجام دهند. شما نمیتوانید برای اقدام صبر کنید تا همه پاسخها را داشته باشید.

موانع موفقیت در زندگی

باورها و دروغ هایی برای دستیابی به موفقیت

2. شما نیازی به تغییر ندارید :

صادق باشیم ، خط مشی بین پشتکار و دیوانگی وجود دارد. آگاهی در مورد دانستن اینکه چه زمانی ادامه دهید و زمانی که تغییرات انجام شود ، طول می کشد.برای دستیابی به سطح موفقیتی که می خواهید ، باید آماده باشید که در صنعت جدید حرکت کنید یا گزاره فروش منحصر به فرد خود را تغییر دهید.

آنچه شما تا به حال انجام داده اید ، شما را به جایی که در حال حاضر هستید رسانده ، اما اگر می خواهید به بالاتر برسید ، باید کاری انجام دهید ؛ گاهی اوقات تنها تغییر شما ایجاد فقط یک درجه تفاوت است.

به خود دروغ نگویید

چه دروغ هایی درمورد موفقیت وجود دارد؟

باورها و دروغ هایی که برای رسیدن به موفقیت در ذهنمان پرورش می دهیم

3. موفقیت یک شبه واقعی است :

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که ما در مورد موفقیت به آن اعتقاد داریم این است که می تواند یک شبه اتفاق بیفتد این دروغ توسط داستان های رسانه ای ساخته شده است که ما در مورد موفقیت های شش ماهه می خوانیم.

درست است که هر کس داستان اینکه چگونه یک فرد بدون پول و هیچی ، یک شب به سطوح باور نکردنی موفقیت دست می یابد ، دوست دارد. این به ما اجازه می دهد تصور کنیم که همین امر برای ما اتفاق می افتد اما واقعیت این است که همه این موفقیت های یک شبه در مدت زمان طولانی در تجارت خود کار می کنند و مهارت ها و کسب و کارهای خود را بهبود می بخشند.

تنها چیزی که یک شبه اتفاق افتاد این است که آنها در نهایت به رسمیت شناخته شدند اگر با هر فرد موفق مصاحبه می کنید ، به شما می گوید که برای رسیدن به جایی که در حال حاضر هستند ، سخت کار می کنند حتی کسی با استعداد طبیعی مانند تیلور سویفت می گوید که او بسیار سخت کار می کند.

باور دروغ

دروغ هایی درباره موفقیت

4. شما نباید فداکاری کنید تا موفق شوید :

بله ، شما می توانید همه را داشته باشید شما می توانید یک میلیون دلار در ماه درآمد داشته باشید ؛ تعطیلات به دهها کشور در سال بروید و هر دقیقه بیداری را با خانواده خود صرف کنید و بزرگترین پدر و مادر دنیا باشید. سلامت فوق العاده و کامل داشته باشید ، خیرخواهی و پایان دادن به گرسنگی جهان را تنظیم کنید ؛ فقط همه یک بار.

واقعیت این است که شما باید در مورد آنچه واقعا می خواهید اکنون انتخاب کنید ، زندگی ما هرگز تعادل کامل از همه چیز نیست. شما آنچه را که در حال حاضر باید قربانی کنید را انتخاب کنید تا بتوانید به آنچه که میخواهید برسید. اولویت های شما می تواند با تغییر مراحل مختلف زندگیتان تغییر کند ، اما انتظار می رود که کمال در تمام عرصه های زندگیتان فقط ناامیدی باشد.

باورهای اشتباه

اعتقاد به دروغ هایی درباره موفقیت

دروغ های مانع رسیدن به موفقیت

5. موفقیت تمام مشکلات شما را از بین می برد :

آرزو نکنید که آسان تر بود ، آرزو کنید که بهتر شوید ؛ برای مشکلات کمتر آرزو نکنید ، برای مهارت های بیشتر آرزو کنید. برای چالش کمتری آرزو نکنید ، آرزو کنید که عقلانیت بیشتری داشته باشید.

" افرادی که موفق هستند مشکلات کمتری ندارند ، فقط راهکارها و منابع بهتر برای مقابله با مشکلات دارند. مشکلات در مسیر موفقیت به سر میبرند و برای افرادی که در زندگی شان به تحصیل رسیده اند ، متفاوت نیست. برای ادامه موفقیت ، هنوز هم باید مشکلات خود را حل کنیم.

این درست است ، شما موفق تر هستید ، اما مشکلات شما بزرگتر خواهد بود پس فریب خورده ام که زندگی آسان تر خواهد شد ؛ تنها تفاوت این است که شما با مشکلات روبرو خواهید شد.

اشتباهات در موفقیت

چگونه دروغ مانع رسیدن به موفقیت می شود؟

دروغ به خود درباره موفقیت

6. پس از موفق شدن ، مردم از شما بیشتر انتقاد می کنند :

چند بار شنیده اید که مردم به خاطر موفقیت خود از دیگران انتقاد شنیده اند؟ حداقل ، افراد موفق اغلب دیگران را انتقاد نمی کنند ، در مورد کمبود موفقیت خود احساس ناراحتی می کنند. هرچه بیشتر در چشم عموم باشید ، احتمال بیشتری دارد که برای آنچه که شما در حال رسیدن به آن هستید ، مورد انتقاد قرار بگیرید.

واقعیت این است که پس از موفقیت به دست آمده ، احتمال بیشتری دارید که دوستان خود را از دست بدهید اما خبر خوب این است که شما همچنین فرصتی برای ایجاد دوستی جدید با دیگران که در حال تجربه موفقیت مانند شما هستند پیدا می کنید.

دروغ های دستیابی به موفقیت

دروغ های مانع رسیدن به موفقیت

7. موفقیت شما را خوشحال خواهد کرد :

تنها موفقیت شما را خوشحال خواهد کرد اگر شما برای هر لحظه ، خوب و بد سپاسگزار باشید ؛ قدردانی یک انتخاب است و افرادی واقعا تحقق می یابند که بدون توجه به شرایط خود ، سپاسگزار هستند. اکنون که موفق شدید یا خیر ، انتخاب کنید که خوشحال باشید زیرا موفقیت شما را خوشحال نخواهد کرد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو