عکس قدیمی ابی و شاهرخ خواننده شبیه کارگران هندی

منبع: شبونه

1

1402/8/30

13:51


عکسی از ابراهیم حامدی معروف به ابی در فضای مجازی منتشر شده که سوژه شده است و کاربران معتقد هستند او شبیه کارگردان هندی شده است. ابی در حال حاضر 74 ساله است و شاهرخ 69 ساله میباشد که ابی همچنان در عرصه موسیقی فعالیت دارد امام شاهرخ حضورش در مورسیقی کم رنگ شده است. …

عکسی از ابراهیم حامدی معروف به ابی در فضای مجازی منتشر شده که سوژه شده است و کاربران معتقد هستند او شبیه کارگردان هندی شده است.

ابی در حال حاضر 74 ساله است و شاهرخ 69 ساله میباشد که ابی همچنان در عرصه موسیقی فعالیت دارد امام شاهرخ حضورش در مورسیقی کم رنگ شده است.

عکس قدیمی ابی و شاهرخ خواننده شبیه کارگران هندی

ابراهیم حامدی مشهور به ابی زاده 29 خرداد سال 1328 است و خواننده پاپ ایرانی است. پدرش اهل اراک بود و مادرش از اهالی کلاک بود. ابی دوران کودکی را در محله میدان فوزیه تهران گذراند. او چهار خواهر و یک برادر دارد.

ابی درسال 1353 با فروزه مقدادی ازدواج می کند و از وی صاحب سه دختر بنام هاي عسل، سایه و خاتون می‌شود، بعد از جدایی از همسر اول خود با مهشید برومند آشنا می‌شود که وی نیز از همسر سابق خود یک پسر نام فرشید دارد که پسر خوانده ابی می باشد.

صدای او از جنس باریتون است و در سبک های مختلف موسیقی صاحب اثر است. او تحت تاثیر خوانندگانی مانند فرهاد مهراد، جنسیس، جیم موریسون، یوتو، کلدپلی و پر گسله بوده است.

ابی نخستین بار در کاخ جوانان روی صحنه می رود و این نخستین تجربه رسمی ابی است. او در مصاحبه ای گفت که در اولین اجرا از شدت استرس، نیمی از بدنش بی حس شده بود. او می گوید که جزو خاطرات تلخ است که هیچ گاه فراموش نمی شود.

نظرات


تصویری


ویدئو