کاور Cyberpunk 2077 Ultimate Edition لو رفت

منبع: پلازا

1

1402/8/30

13:54


کاور Cyberpunk 2077 Ultimate Edition لو رفت

بار دیگر سایبرپانک و بار دیگر سی دی پراجکت! اخیرا کاور جدید نسخه Ultimate Edition بازی سایبرپانک 2077 لیک شده است که در ادامه میتوانید حواشی مربوط به آنرا مطالعه کنید.

فهرست مطالب

انگار کمپانی سی دی پراجکت از هزینه 125 میلیون دلاری برای بازسازی و بهبود بازی سایبرپانک خسته نشده و بار دیگر قصد دارد نسخه Cyberpunk 2077 Ultimate Edition را منتشر کند. باید بدانید این بسته از بازی میزبان آخرین نسخه یعنی فانتوم لیبریتی بوده که قرار است برای سیستم های نسل 9 منتشر شود. قیمت پایه ای که برای این بسته از بازی درنظر گرفته شده چیزی حدود 60 دلار بوده است که این رقم در مقایسه با  Ultimate Edition بازی های دیگر در سطح مناسبی قرار داشته است.

بسته Cyberpunk 2077 Ultimate Edition آنگونه که به نظر میرسد برای ایکس باکس و پلی استیشن 5 درنظر گرفته شده که پیش بینی میشود این نسخه از بازی برای کامپیوتر منتشر نشود و فقط برای کنسول های ذکر شده قابل خریداری باشد. البته نباید این موضوع را نادیده گرفت که اطلاعات بسته Cyberpunk 2077 Ultimate Edition به صورت گزارش به بیرون درز پیدا کرده اند که این بسته میتواند برای کنسول های رایانه ای نیز منتشر شود که این مبحث در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

نظر شما نسبت به این موضوع چیست؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو