حدود ۲۵۰ نفر همچنان روی بازی Starfield کار می‌کنند

منبع: گیمفا

1

1402/8/30

16:59


با گذشت بیش از دو ماه از انتشار عنوان نقش‌آفرینی علمی-تخیلی Starfield، بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) همچنان روی این بازی تمرکز کرده است.

حدود ۲۵۰ نفر همچنان روی بازی Starfield کار می‌کنند

با گذشت بیش از دو ماه از انتشار عنوان نقش‌آفرینی علمی-تخیلی Starfield، بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) همچنان روی این بازی تمرکز کرده است.

کاملاً واضح به نظر می‌رسد که بتسدا گیم استودیوز قصد دارد برای چند سال آینده از بازی Starfield پشتیبانی کند، چراکه این اثر نقش‌آفرینی پس از عرضه به‌روزرسانی‌های زیادی را دریافت کرده و توسعه بسته الحاقی آن نیز در حال انجام است. در واقع، به نظر می‌رسد که بخش عظیمی از نیروی کار این توسعه‌دهنده همچنان بر روی این بازی با اولویت اول نسبت به سایر پروژه‌های تمرکز دارند.

طبق گزارش جدید وبسایت PCGamesN، تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان بازی Starfield در مصاحبه‌ی اخیر خود با Wired فاش کرد که حدود ۲۵۰ نفر از اعضای بتسدا گیم استودیوز، بیش از نیمی از ۴۵۰ نفری که این سازنده در مجموع استخدام کرده است، همچنان روی Starfield کار می‌کنند.

کارگردان Starfield در این باره می‌گوید:

حدود ۴۵۰ نفر در بتسدا گیم استودیوز فعالیت می‌کنند. ما هنوز افرادی داریم که روی Fallout 76 کار می‌کنند و حدود ۲۵۰ نفر نیز روی توسعه‌ی Starfield تمرکز کرده‌اند.

تاد هاوارد پیش‌تر اشاره کرده بود که Starfield طی سال‌های آینده محتوای افزودنی زیادی در اندازه‌های مختلف دریافت خواهد کرد. اگرچه گستره کامل این برنامه‌ها در حال حاضر نامشخص است، اما تایید گردیده که اولین بسته الحاقی این اثر Shattered Space نام خواهد داشت. با این حال باید دید که این بسته گسترش‌دهنده چه زمانی عرضه خواهد شد. در همین حال، این بازی قرار است در سال ۲۰۲۴ پشتیبانی کامل ماد را دریافت کند.

اگرچه به نظر می‌رسد Starfield همچنان همان عنوانی است که اکثر اعضای بتسدا گیم استودیوز روی آن تمرکز کرده‌اند، اما کار بر روی ساخت The Elder Scrolls 6 نیز در حال افزایش است و این اثر نقش‌آفرینی فانتزی چندی پیش وارد پروسه‌ی تولید کامل شد.

بازی Starfield هم‌اکنون بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اخیراً با انتشار یک به‌روزرسانی، پشتیبانی از قابلیت DLSS به این بازی اضافه شده است.


منبع: Gamingbolt

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو