نسخه ی نمایشی The Mageseeker: A League of Legends Story برای رایانه شخصی منتشر می شود

منبع: پلازا

1

1402/8/30

17:58


نسخه ی نمایشی The Mageseeker: A League of Legends Story برای رایانه شخصی منتشر می شود

اطلاعات جدیدی از بازی نقش آفرینی و اکشن The Mageseeker: A League of Legends Story بدست آمده که قرار است این بازی تجربه ای زنده را برای کاربران کامپیوتری به صورت آزمایشی فراهم سازد.

فهرست مطالب

بازین The Mageseeker: A League of Legends Story در اوایل سال 2023 منتشر شد که مانند عناوین بزرگ سبک خودش مورد توجه گیمرهای بسیاری قرار گرفت. این بازی با شروع فروش پاییزی استیم که از امروز آغاز خواهد شد نسخه آزمایشی را برای کاربران فراهم نموده است. تجربه اکشن و نقش آفرینی بازی که توسط Digital Sun of Moonlighter ساخته شده میتواند شما را برای زمان مناسبی سرگرم کند. داستان بازی درباره Sylas است که از اسارت در Demacia رهایی می یابد تا از Mageseekers انتقام بگیرد. سبک هک اند اسلش و زاویه دید بالا به پایین بازی میتواند مزیت های خوبی را در اختیار شما قرار دهد که در طول گیم پلی بازی با باس فایت های بسیاری سروکله خواهید زد و این موضوع سبب نمایان شدن عناصر و ترکیبات خوبی خواهد شد.

بازی The Mageseeker: A League of Legends Story برای پلتفرم های Xbox One، Xbox Series X/S، PS5، PS4، PC و Nintendo Switch در دسترس بوده است که میتوانید نظر خود نسبت به این بازی را بیان کنید و باما همراه باشید.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو