رسول خطیبی الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/8/30

21:25


پس از برکناری علیرضا منصوریان از سرمربیگری فولاد در ابتدای این فصل لیگ فوتبال ، رسول خطیبی به عنوان دومین نفر از سرمربیگری پیکان برکنار شد.

رسول خطیبی الان کجاست؟ + بیوگرافی

دومین اخراجی لیگ/ خطیبی از سرمربیگری پیکان برکنار شد

به گزارش نم نمک ، با توجه به نظر اعضای هیات مدیره باشگاه ، همکاری رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال پیکان با این باشگاه به پایان رسید.

رسول خطیبی الان کجاست؟ + بیوگرافی

رسول خطیبی الان کجاست؟ + بیوگرافی

مدیرعامل باشگاه پیکان با اهدای لوح و هدیه ای به رسم یادبود ، از زحمات خطیبی تقدیر کرد.

در متن پیام تودیع آمده :

«جناب آقای رسول خطیبی

سلام علیکم

برادر ارجمندم؛ جنابعالی به عنوان یکی از پیشکسوتان سرشناس فوتبال کشور ، زحمات فراوانی در عرصه ورزش ایران جهت معرفی بهترین بازیکنان به بالاترین درجه ممکن متقبل شدید. هم چنین تلاش های شما برای اعتلای فوتبال در باشگاه پیکان و شناسایی بازیکنان جوان به لیگ برتر قابل کتمان نیست.

حال که دست تقدیر حکم به قطع همکاری داده ، شایسته است بابت تمام زحماتی که در این مدت کشیده اید ، تقدیر و تشکر شود. از این رو تلاش های آن مربی عزیز را ارج می نهیم و برای تان در ادامه مسیر زندگی حرفه ای و شخصی ، آرزومند رقم خوردن بهترین اتفاقات هستم.»

با توجه به این اتفاق ،  سرمربی جدید خودروسازان به زودی از سوی ارگان رسمی باشگاه پیکان معرفی خواهد شد.


بیوگرافی رسول خطیبی

رسول خطیبی متولد 31 شهریور 1357 در تبریز بازیکن سابق و سرمربی فوتبال اهل ایران است. وی سابق بازی در باشگاه های تراکتور ، پاس تهران ، هامبورگ ، استقلال تهران ، سپاهان ، الشارجه ، الامارات ، الظفره ، گسترش فولاد و ماشین سازی را دارد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو